Szukaj

Cała w bieli Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny męża. Pokazała zdjęcia z przyjęcia. Tort robi wrażenie

Agnieszka Kaczorowska - urodziny męża

Agnieszka Kaczorowska - urodziny męża

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie opublikowała zdjęcia z okazji 31. urodzin swojego męża, Macieja Peli. Internauci są zachwyceni tortem. Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już ponad dwa lata tworzą szczęśliwe małżeństwo. Pobrali się w słonecznej Toskanii. Świętując swoją pierwszą rocznicę, wrócili do Italii. Wybrali się tam razem z córeczką, nad jezioro Como. Wrócili do miejsca oświadczyn, było bardzo romantycznie. Już wtedy towarzyszyła im malutka Emilka. Drugą rocznicę spędzili na Krecie i było nie mniej pięknie. Zdjęcia z obu wyjazdów są dowodem na to, że są niezwykle zgranym duetem.

Agnieszka Kaczorowska zawsze otwarcie mówi, jak bardzo ceni sobie swojego męża, więc gdy ten obchodził urodziny, dała wyraz swojej miłości i godnie ten dzień uczciła.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak świętuje 31. urodziny męża, Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela prawie rok temu zamieszkali w nowym domu. Dzięki temu mają dobre warunki, żeby świętować rodzinne uroczystości, mimo panującej pandemii i wszelkich ograniczeń. Odbyły się już tam pierwsze urodziny Emilki. Tym razem celebrują ten ważny dzień Macieja Peli.

Z tej okazji aktorka udostępniła zdjęcia z niespodzianki, jaką przygotowała dla męża. Do zdjęcia pozują razem z Emilką. Wszyscy odświętnie ubrani i uśmiechnięci. Po raz kolejny dowodzą, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Bądź zawsze szczęśliwy.
… i @maciek.pela serdecznie Wam dziękuje za wszystkie życzenia w komentarzach zostawione w czwartek wieczorem.

Za nami rodzinna sobota… Dzięki @galeriaslodkosci za osłodzenie nam tego dnia.#birthday #birthdaycake #familylove #Pelakowelove – napisała.

Jednak gwiazdą zdjęć upublicznionych przez Kaczorowską okazał się być nie Maciej, ale jego tort urodzinowy. Internauci, składając życzenia, podziwiają mistrzowski wypiek.

  • Piękny tort. Najlepsze życzenia.
  • O wooow. super tort.
  • Cudowna rodzinka. Wszystkiego cudownego.
  • Wszystkiego najlepszego, sto lat. Cudny torcik.
  • Wsoaniały tort, jeszcze powinno na nim być najlepszy szwagier.
  • Ake cudny tort.

Tort, którym zachwycają się obserwujący Agnieszki, przyozdobiony jest najpiękniejszymi komplementami dla Macieja. Chyba każdy chciałby otrzymać taki na swoje urodziny. To cudowny wyraz miłości.


Agnieszka Kaczorowska - zdjęcia z urodzin Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska - zdjęcia z urodzin Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska - zdjęcia z urodzin Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska - zdjęcia z urodzin Macieja Peli

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - druga rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×