Już wiadomo, kto sponsoruje Agnieszkę Kaczorowską w czasie ciąży! Gwiazda zdradziła wszystko w sesji przed porodem

Agnieszka Kaczorowska ciąża

Agnieszka Kaczorowska ciąża

Agnieszka Kaczorowska już niedługo zostanie mamą. Tuż przed porodem opublikowała piękną sesję z mężem, do której dołączyła opis. Zdradziła, kto jest jej sponsorem i wgniotła hejterów w ziemię.

Agnieszka Kaczorowska już lada chwila zostanie szczęśliwą mamą! Tancerka wraz ze swoim mężem Maćkiem Pelą z niecierpliwością wyczekują upragnionego potomka. W grudniu 2018 roku mogliśmy znaleźć na jej Instagramie wpis, w którym przekazała radosną nowinę. Od tej pory Internet podzielił się na dwa obozy. Tych, którzy razem z nimi ekscytują się ciążą gwiazdy Klanu oraz hejterów czekających na najdrobniejszy błąd przyszłej mamy.

Od tamtej pory Agnieszka wielokrotnie eksponowała swój brzuszek, który z tygodnia na tydzień stawał się coraz większy. Niestety nie wszystkim przypadło to do gustu. Kaczorowska padła ofiarą prześladowców, którzy zarzucają jej zbyt duży entuzjazm nową sytuacją!

Agnieszka Kaczorowska pokazała swojego sponsora

Teraz tancerka postanowiła zamknąć usta wszystkim zazdrośnikom, którzy poza ekranem smartfona nie mają zbyt wielu znajomych. Fani zarzucali jej, że zareklamuje na swoim profilu każdy produkt, byle by tylko zarobić pieniądze. Najnowszy wpis na jej Instagramie pokazał, co tancerka myśli o swoich wirtualnych prześladowcach. Przy okazji pochwaliła się nowym sponsorem. Niestety nie każdy ma tyle szczęścia 🙂

To zdjęcie jest sponsorowane. Sponsorem jest miłość we współpracy z poczuciem szczęścia. Kto nie lubi takich “sponsorowanych” zdjęć, bo „prywata sprzedana” to proszę nie komentować, a najlepiej odfollowować. I spokojnie. „Hajs się zgadza”. Tylko nie wiem kto płaci… – wyznała na swoim Instagramie

Zdjęcie w kilka godzin zyskało prawie 13 tysięcy polubień i na jakiś czas zamurowało hejterów. Pod piękną fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, które tylko umacniają nas w przekonaniu, że Agnieszka jest naprawdę szczęśliwa:

  • Brawo za dystans do siebie ! Uwielbiam was
  • Tak bardzo bije od Was szczęście i miłość :))
  • Miło na Was patrzeć takich szczęśliwych
  • Z miłości nikt nie powinien się tłumaczyć ani ze swojego życia.

Cudownie oglądać szczęście Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Maćka! Sławni rodzice mają teraz sporo na głowie. Kończą ostatnie poprawki w dziecięcym pokoju i rozglądają się za wózkiem dla maleństwa. W końcu chcą żeby wszystko było na tip top!

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Plejada gwiazd na otwarciu kliniki stomatologicznej: Agnieszka Kaczorowska, Kasia Cichopek, Ilona Felicjańska, Marcin Hakiel, Mandaryna, Maciej Pela, Paul Montana

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?


Agnieszka Kaczorowska Maciek Pela Instagram

Agnieszka Kaczorowska Maciek Pela Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sesję ciążową

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×