Agnieszka Hyży rozpłakała się na wizji. Słowa Marzeny Rogalskiej sprawiły, że wróciły bolesne wspomnienia o straconych ciążach

Agnieszka Hyży i Marzena Rogalska

Agnieszka Hyży i Marzena Rogalska

Agnieszka Hyży była gościem programu Miasto Kobiet. Tam razem z prowadzącymi poruszyła temat straconych ciąż. Już pierwsze słowa wywołały łzy w jej oczach. 

Agnieszka Hyży na długo zniknęła z show-biznesu. Dziennikarka przestała pojawiać się w mediach społecznościowych, czym zaniepokoiła swoich fanów. Gwiazda po kilku miesiącach wróciła z bardzo szczęśliwą nowiną. Okazało się, że razem z mężem Grzegorzem Hyżym oczekują narodzin dziecka. Przyszła mama bardzo długo zwlekała z tym, by podzielić się swoją radością. W końcu w siódmym miesiącu ciąży pokazała zdjęcia, pod którymi zamieściła też bardzo przejmujący opis.

Każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał… Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia.

Prezenterka wyznała, że jej droga do posiadania kolejnego dziecka nie była łatwa. W czasie starań o maluszka, kilka razy straciła ciążę.

Agnieszka Hyży ze łzami w oczach o utracie kolejnych ciąż

Agnieszka Hyży pod postem, w którym ogłosiła ciążę, zebrała całe mnóstwo gratulacji od fanów, a informacja ta wywołała prawdziwą euforię. Wiadomo jednak, że nie przyszło jej to łatwo. Dziennikarka zgodziła się być gościem programu Miasto Kobiet, gdzie prowadzące poruszyły temat poronień i problemów, z jakimi w tym czasie muszą zmagać się kobiety.

Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz zaprosiły do studia między innymi przyszłą mamę Agnieszkę Hyży. Gwiazda będąca w zaawansowanej ciąży na antenie opowiedziała o swoich poronieniach. Już sama zapowiedź Marzeny Rogalskiej sprawiła, że w jej oczach pojawiły się łzy.

Tak zapowiadasz, że aż mi się chce płakać. Rozmawiałyśmy właśnie przed programem, że nie chciałybyśmy, aby ten urastał już do takiego tematu, gdzie się dorabia jakieś filozofie – mówiła łamiącym się głosem.

Przyszła mama opowiedziała, jak mierzyła się z utratą kolejnych ciąż i pytaniami najbliższego otoczenia. Zdradziła, co w tym czasie najbardziej ją denerwowało.

Za pierwszym razem to jest chyba taka największa trauma i największy szok. Ja też nie ukrywam, tego, że to nie jest jednorazowa historia. Tylko kilka razy to doświadczenie mnie niestety spotkało. Za tym pierwszym razem, to jest tak wielka niewiadoma i tak mało jest wiedzy i informacji na ten temat. Dokładnie pamiętam moment w szpitalu, jak i w domu, kiedy szukałam rozpaczliwie jakiejś informacji (…). Pytania: „Jak się czujesz” bardzo mnie irytowały, a pytania: „Jak sobie z tym poradziliście?” już kompletnie mnie wyprowadzały z równowagi.

Agnieszka przyznała, że w każdą następną ciążę ukrywała przed swoimi bliskimi, by uniknąć trudnych pytań. Z kolejnymi poronieniami postanowili z mężem zmierzyć się sami.

Za każdym kolejnym razem, to brzmi tak… Spłycając te kolejne doświadczenia, to było trochę inaczej, bo nauczyliśmy się już nie informować naszych bliskich. To była nasza taka zasada. O tym, że jest ciąża, że były poprzednie i to niejedna.

Dziennikarka przyznała, że rodzina i ich starsze dzieci dowiedziały się ciąży, dopiero gdy była w 5 miesiącu i wiedziała, że wszystko zakończy się szczęśliwie. Trzeba przyznać, że Agnieszka i Grzegorz wiele przeszli, by móc w końcu cieszyć się upragnionym wspólnym dzieckiem. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wiadomości o narodzinach maluszka. Kilka dni temu Agnieszka udzieliła nam wywiadu, w którym zdradziła sporo na temat swojej ciąży.


Agnieszka Hyży w programie Miasto Kobiet

Agnieszka Hyży w programie Miasto Kobiet

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×