Agnieszka Hyży przed naszą kamerą rozgadała się o ciąży. Powiedziała o płci dziecka. A to ci niespodzianka! [WIDEO]

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży jest już na ostatniej prostej przed porodem. Razem z mężem Grzegorzem za kilka tygodni powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. Przed naszą kamerą rozgadała się na temat płci dziecka i imienia dla maluszka. 

Agnieszka Hyży kilka tygodni temu zdradziła, że spodziewa się dziecka. Prezenterka zaskoczyła zdjęciami z mocno już zaokrąglonym brzuszkiem. Przez kilka miesięcy ukrywała przed fanami tę szczęśliwą nowinę i na jakiś czas zniknęła z social mediów. Pojawiła się, będąc w siódmym miesiącu ciąży, a post, który wówczas udostępniła w sieci, wywołał lawinę gratulacji i ciepłych słów od fanów. Gwiazda podzieliła się kilkoma kadrami z przepięknej sesji ciążowej, a po tej publikacji wróciła również do zawodowych obowiązków.

Agnieszka i Grzegorz Hyży są małżeństwem od 6 lat. Narodziny dziecka są pięknym zwieńczeniem ich związku. Zakochani od samego początku starają się trzymać z dala od blasku fleszy, ale ciąża gwiazdy wzbudza ogromne zainteresowanie. Tym bardziej że przyszła mama na kilka chwil przed porodem wygląda naprawdę zjawiskowo, co udowodniła na ostatnim evencie.

Agnieszka Hyży o przygotowaniach do porodu i płci dziecka

Agnieszka jest już na ostatniej prostej przed porodem. Gwiazda powoli może odliczać dni do powitania na świecie kolejnego dziecka. Przypomnijmy, że małżonkowie wspólnie wychowują córkę gwiazdy Polsatu z poprzedniego małżeństwa- 8-letnią Martę, a także dwóch 9-letnich synów Grzegorza z małżeństwa z Mają Hyży: Wiktora i Alexandra. Teraz do rodziny dołączy kolejne długo wyczekiwane przez nich dziecko. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Agnieszka zdradziła, jak przebiegają przygotowania do porodu i czy wybrali już imię dla maleństwa:

Mamy cały katalog imion. Zwłaszcza że to będzie wielka niespodzianka, w którą stronę pójdziemy, który kolor będzie obowiązywał w naszym życiu. Wiele niespodzianek nas czeka i tak też prywatnie sobie założyliśmy. Jesteśmy średnio przygotowani na jakieś konkrety. Kolejne dziecko, to nie jest takie skupienie, szykowanie przez 9 miesięcy. Odkłada się to wszystko w czasie, zwłaszcza że ja na sam koniec powróciłam do aktywności zawodowych. To wszystko zostało postawione do góry nogami. Nawet wczoraj mówiłam Grzegorzowi, że jeszcze tyle rzeczy jest niegotowych. I on zapytał, czego ja oczekuję. Bo mamy dzieci, mamy dom. Nie będzie gotowe, ale przecież nie to jest najważniejsze. I pomyślałam, że ma rację.

Agnieszka wyznała, że o tym, jaką płeć będzie mieć maleństwo, dowie się dopiero…w dniu porodu. Wcześniej nie chce wiedzieć, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę:

Dowiem się dopiero w dniu porodu. Różne są strategie, każdy czuje inaczej, każdy obstawia inaczej. Nawet zastanawiałam się, czy nie zorganizować wśród najbliższych plebiscytu i zobaczymy, kto będzie miał rację. Ale miałam przeczucia na początku. Potem mi się zmieniły kompletnie, a teraz znowu jest inaczej. Dochodzę do takiego momentu, że najważniejsze jest, aby było zdrowie.

Prezenterka przed kamerą zdradziła też, jak starsze dzieci zareagowały dzieci na wieść, że będą mieć rodzeństwo:

Moja córka marzyła od lat o rodzeństwie. Uwielbia młodsze dzieci, uwielbia się bawić, ma bardzo rozbudzony, mocny instynkt macierzyński, to jest jej marzenie, które za chwileczkę się spełni. Dzieciaki dowiedziały się dość późno, więc mają dość krótki czas na to oczekiwanie i może dobrze, bo dzieci są mało cierpliwe. Więc dopytują kiedy.

Agnieszka nie ukrywa, że sama czuje niepewność. Mocno przyzwyczaili się już do swojego życia, a noworodek w domu będzie prawdziwą rewolucją:

My sami zastanawiamy się, jak to będzie. Z jednej strony radość, z drugiej rewolucja. Przez 7 lat żyjemy jako rodzina, mamy utarte nasze schematy, mamy zorganizowane to życie logistycznie. A tutaj taki mały człowiek, który nam wszystko wywróci do góry nogami. Ale z drugiej strony cieszę się, że dzieciaki są na tyle samodzielne, że będziemy mieli w nich duże wsparcie.

Jak myślicie, będzie chłopiec czy dziewczynka? Całość rozmowy z Agnieszką obejrzycie w poniższym materiale.


Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży w drugiej ciąży

Agnieszka Hyży w drugiej ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Hyży w ciąży w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×