Agata Rubik wrzuciła do sieci przerobione zdjęcie. Wszystko się wydało, bo Piotr opublikował oryginał! Tak wygląda jej twarz bez grama retuszu

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik wrzuciła do sieci zdjęcie z rodzinnej kąpieli w basenie. Zanim jednak znalazło się w sieci, dokonała retuszu. Mąż zdradził jej tajemnicę i nieświadomie opublikował oryginał. Co się zmieniło?

Agata Rubik od 14 lat jest szczęśliwą żoną Piotra Rubika. Zakochanych dzieli spora różnica wieku, ale udowodnili, że jest to jedynie liczba, a oni są dla siebie stworzeni. To, że wspaniale się uzupełniają udowodnili w programie Power Couple. Małżonkowie pobrali się w 2008 roku, a niewiele osób wierzyło, że relacja przetrwa. Zdecydowanie utarli im nosa, a obecnie wychowują dwie córeczki. Tuż po ślubie na świat przyszła Helenka, a po kilku latach do rodziny dołączyła mała Alicja.

Była uczestniczka konkursów piękności i jej mąż bardzo prężnie prowadzą swoje konta w social mediach. Rozwinęli je zwłaszcza w czasie pandemii. Na bieżąco relacjonowali swój dzień, a także zaczęli zamieszczać układy taneczne. Nagrywali krótkie filmiki razem z córeczkami i udowodnili, że są bardzo muzykalną rodziną.

Agata Rubik wrzuciła do sieci przerobione zdjęcie

Agata i Piotr uwielbiają aktywnie spędzać wolny czas. Rodzina Rubików często podróżuje po świecie, zwiedza Polskę, ale nawet gdy są w domu, nie potrafią usiedzieć w miejscu. Razem tańczą, ćwiczą, czy jeżdżą na rowerach. Chętnie korzystają też z pięknego basenu, który znajduje się w ich ogrodzie. Para wszystkie takie momenty uwiecznia na zdjęciach, a fotografie licznie trafiają do sieci.

Ostatnio w czasie wysokich temperatur rodzina wskoczyła do basenu, by się schłodzić, kadr trafił do sieci, a Agata postanowiła nieco upiększyć swoją twarz, zanim wszystkim podzieliła się z internautami.

Takie poniedziałki lubię!
@piotr_rubik ale mam dzięki Tobie wspaniałe życie!

https://www.instagram.com/p/CfmKtjkMaH0/?utm_source=ig_web_copy_link

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komplementów. Całą prawdę o fotografii obnażył jednak mąż celebrytki. Wrzucił on bowiem ujęcie bez przeróbek, na którym widać niedoskonałości na twarzy żony, która ona sama wcześniej zretuszowała.

Uwielbiam takie dni – napisał.

https://www.instagram.com/p/CfmK9MaK1Wg/?utm_source=ig_web_copy_link

Na fotografii da się dostrzec, że żona muzyka usunęła niedoskonałość nad swoją lewą brwią. Sama również była rozbawiona całą sytuacją i zestawione ze sobą zdjęcia i opublikowała w sieci. Trzeba przyznać, że ma do siebie dystans.


Agata Rubik pokazuje retusz zdjęcia

Agata Rubik pokazuje retusz zdjęcia

Agata Rubik zdjęcie po retuszu

Agata Rubik zdjęcie po retuszu

Agata Rubik zdjęcie przed retuszem

Agata Rubik zdjęcie przed retuszem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×