Szukaj

Agata Duda w romantycznym uniesieniu z Andrzejem. Takich czułości jeszcze nie było! Po wyborach miłość kwitnie

Agata i Andrzej Duda

Agata i Andrzej Duda

Agata i Andrzej Duda polecieli we wtorek do Włoch. W czasie pierwszej w nowej kadencji wizyty zagranicznej prezydent Polski zostanie przyjęty na audiencji przez papieża Franciszka. Spotka się też z najważniejszymi politykami włoskimi i odwiedzi miejsca pamięci. Na Instagramie małżonki głowy państwa pojawiło się romantyczne zdjęcie z tego wyjazdu.

Agata i Andrzej Duda podczas pierwszej oficjalnej wizyty zagranicznej drugiej kadencji, polecieli do Włoch. W napiętym grafiku znaleźli jednak czas, żeby odwiedzić ważne dla naszej historii miejsce – Polski Cmentarz Wojenny na Monte Cassino. To tam powstała niezwykle romantyczna fotografia, która udostępniła na swoim Instagramie Pierwsza Dama.

Agata i Andrzej Duda na romantycznym zdjęciu

Wizyta na Monte Cassino była zaplanowana na czwartkowy poranek. Tam Andrzej Duda złożył kwiaty oraz wziął udział w krótkiej uroczystości, upamiętniającej poległych polskich żołnierzy. Para prezydencka odwiedziła także Muzeum Pamięci 2. Korpusu Polskiego, który tak bohatersko zdobył klasztor.

Na Polskim Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino para prezydencka spotkała się też z młodzieżą polskich szkół we Włoszech. Andrzej Duda i Agata Duda skorzystali także z okazji i w zadumie przespacerowali się po nekropolii. To tam powstało romantyczne ujęcie. Małżonkowie idą, trzymając się za ręce. Zostali ujęci tyłem do obiektywu. Fotografia trafiła na profil żony prezydenta.

Andrzej Duda w klasycznym garniturze, a Agata Duda w ukochanej przez nią ostatnio bielu prezentowali się bardzo elegancko. Coraz częściej, od czasów kampanii prezydenckiej możemy także oglądać odrobiny czułości między małżonkami. Takie jak spacer po Monte Cassino za ręce.

Jutro prezydent złoży wizytę w Watykanie. Ma ona związek z 100. rocznicą urodzin św. Jana Pawła II, która przypada w tym roku. Prezydent zostanie przyjęty na prywatnej audiencji przez papieża Franciszka. Para prezydencka weźmie też udział w mszy św. przy grobie św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra. Czy możemy więc spodziewać się na Instagramie Agaty Dudy jakiegoś pięknego zdjęcia?


Agata i Andrzej Duda na romantycznym zdjęciu we Włoszech

Agata i Andrzej Duda na romantycznym zdjęciu we Włoszech

Andrzej i Agata Dudowie - Dożynki Prezydenckie 2020

Andrzej i Agata Dudowie - Dożynki Prezydenckie 2020

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×