2-letni synek Adama Sztaby to prawdziwy wirtuoz! Rośnie wybitny kompozytor! Ta słodka fotka nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska

Adam Sztaba pochwalił się zdolnym synkiem

Znany muzyk Adam Sztaba w 2016 roku został po raz pierwszy ojcem. Dokładnie 11 stycznia jego nowa partnerka i menedżerka – Agnieszka Dranikowska urodziła ślicznego chłopczyka Leopolda. Przypomnijmy, że kompozytor i juror polsatowskiego programu Must be the music wcześniej był partnerem Doroty Szelągowskiej.

Od czasu, gdy Sztaba związał się ze swoją menedżerką, przeżywa drugą młodość. Bardzo często pokazuje się w towarzystwie pięknej Agnieszki, a na jego profilu nie brakuje także słodkich fotek z synkiem. Adam ma teraz więcej czasu dla siebie i rodziny, bowiem Dranikowska doskonale dba o jego interesy towarzysząc mu również w pracy. Dumny tata ostatnio pochwalił się kolejną słodką fotką synka. Na zdjęciu widzimy małego Loepolda, siedzącego przy dziecięcym fortepianie! Zatem syn idzie w ślady zdolnego ojca muzyka:

#czyliżelgnie #postawateżnienajgorsza #takachopinowska #anapewnokonkursowa #lewarękaniegra #aleniepozostajeobojętna #czytodobryczas #nawyjaśnienie #żeświatniejestczarnobiały? #dobrapoczekamztydzień #Leopoldinum?- opisał fotkę Adam

Pod zdjęciem pojawiło się sporo ciepłych słów. Internauci w swoich komentarzach nie szczędzili zachwytu nad urodą i talentem potomka Adama.

  • Cudny!! ?

  • Nie mogło być inaczej….ma to w genach:)

  • Jaki ojciec, taki syn?

  • Słodziak:)

  • Nooo wiadomo ?

  • Mały Adaś 😉

  • No tak ! rośnie mały Chopin … super maluszek .. pozdrawiam „Adamus”

Zobaczcie jaki zdolniacha!

Zobacz: Adam Sztaba i Dorota Szelągowska nie rozstali się na dobre?! Byli małżonkowie wciąż mają wiele ze sobą wspólnego!

Zobacz: Wpis Doroty Szelągowskiej to prawdziwa gratka dla jej fanów! Ale to wiadomość od byłego męża prezenterki wzbudziła największą wrzawę w Internecie!

Zobacz: Słynna mama Doroty Szelągowskiej z rozbrajającą szczerością opisała swoją malutką wnusię Wandę!


Adam Sztaba pochwalił się zdolnym synkiem

Adam Sztaba pochwalił się zdolnym synkiem

Adam Sztaba - święta 2016, Wigilia zdjęcia

Adam Sztaba - święta 2016, Wigilia zdjęcia

Adam Sztaba - koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego

Adam Sztaba - koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego "A jednak coś po nas zostanie..." 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×