15-letnia córka Karolaka i Kołakowskiej zaskoczyła wyborem szkoły. Aktor nie pozostawił tego bez komentarza

Tomasz Karolak z rodziną

Tomasz Karolak z rodziną

Córka Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej podjęła ważną decyzją życiową. Do jakiej szkoły wybiera się 15-letnia Lena?

Tomasz Karolak w ostatnich latach jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce. Ogromną sympatię widzów, jak i popularność przyniosła mu rola w serialu Rodzinka.pl. Wcielił się w postać głowy rodziny, Ludwika Boskiego. W krótkim czasie format zyskał grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych odcinków.

Aktor wielokrotnie udowodnił, że doskonale odnajduje się w komediowych rolach, dlatego też regularnie grywa w największych kinowych hitach. Równie ochoczo zgłaszają się do niego reklamodawcy, którzy chcą, aby pojawił się w ich spotach. W tej dziedzinie także ma spore doświadczenie.

W życiu prywatnym związany jest z aktorką Violą Kołakowską, jednak ten związek od początku nie należał do prostych. Zakochani wielokrotnie rozchodzili się i schodzili, przez co nawet media nie były w stanie określić charakteru ich relacji. Para doczekała się dwojga dzieci: 15-letniej córki Leny i 9-letniego syna Leona. Ostatnio ich starsza pociecha podjęła ważną decyzję dotyczącą dalszej edukacji.

Do jakiej szkoły pójdzie córka Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej?

15-letnia córka pary jest w bardzo ważnym momencie swojego życia i właśnie podjęła decyzję dotyczącą dalszej edukacji. Lena ma duży szacunek do munduru. Jej dziadek i babcia dawniej służyli w wojsku. Tomasz Karolak jest dumny z córki, która zamierza kontynuować tradycję.

Lenka sama zdecydowała, że chce być w szkole mundurowej. Myśmy przyjęli to pozytywnie, a ona ma szacunek do munduru. Jestem bardzo z tego wyboru zadowolony, bo przecież w mojej rodzinie są tradycje wojskowe: ojciec był wojskowym, mama także pracowała w wojsku. Mój tata też ucieszył się, kiedy okazało się, że jego wnuczka poszła do szkoły mundurowej – mówił Karolak w rozmowie z Faktem.

Aktor ma zamiar wspierać córkę, jest zadowolony z jej decyzji.

Dla mnie jako ojca nastolatki to jednak fajne, że znalazła się w szkole, gdzie panuje jakiś rygor oraz to, że są tam bardzo ciekawe zajęcia. Lenka właśnie jest na wyjeździe: trzydniowym obozie połączonym z grami terenowymi. Oczywiście nie wiem, jaką drogę wybierze w przyszłości, ale obecnie ta szkoła jest bardzo dobra dla Leny – zdradził.

Lena nie mogła wybrać zawodu dalszego od tego, czym zajmują się jej rodzice, ale najważniejsze, że dobrze odnajduje się na swojej własnej drodze życiowej.


Tomasz Karolak i Viola Kołakowska z dziećmi

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska z dziećmi

Tomasz Karolak z dziećmi

Tomasz Karolak z dziećmi

Tomasz Karolak z synem

Tomasz Karolak z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×