NewsyEsmeralda Godlewska zmierzy się z Martą Linkiewicz. Szykuje się emocjonujące starcie!

Esmeralda Godlewska zmierzy się z Martą Linkiewicz. Szykuje się emocjonujące starcie!

Zuza Maciejewska

18.02.2019 04:40, aktual.: 18.02.2019 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Godlewska wystartuje w gali MMA? Takie wrażenie można odnieść po poście, który niedawno umieściła Marta Linkiewicz. Co napisała? 

Monika Godlewska, od momentu w którym zyskała rozpoznawalność, stara się, by cały czas o niej mówiono. Wraz z siostrą nagrała już kilka kolęd, a także piosenki tematyczne, w tym osławiony Hymn Polski. Esmeralda wkrótce udowodni, że ma sportowego ducha. Prawdopodobnie podczas w Fame MMA będzie walczyć z "kochanką" Lil Pumpa – Martą Linkiewicz.

Fame MMA to wydarzenie, które nawiązuje do mieszanych sztuk walki. Zamiast sportowców mierzą się jednak celebryci. Chociaż gale ze sportem mają mało wspólnego, są uwielbiane przez dużą grupę widzów. Czy ten krok ze strony organizatorów zapewni nowych oglądających?

Okazuje się, że podczas trzeciej gali, która odbędzie się już 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie, na przeciw siebie staną prawdopodobnie dwie kobiety. Rywalizować będą ze sobą Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz. Chociaż informacja ta nie została jeszcze potwierdzona, niedawno przypadkowo wygadała się jedna z celebrytek.

Linkiewicz opublikowała post na Instagramie, w którym oznaczyła siostrę Godlewską. Przy okazji dodała, że to z nią zmierzy się pod koniec marca. Wpis szybko jednak usunęła i zniknął on z sieci.

Jak myślicie która z dziewczyn ze starcia wyjdzie obronną ręką? Marta "Pała" Linkiewicz czy Monika "Esmeralda" Godlewska? Chyba już wiemy komu (nie) będzie kibicować druga siostra Godlewska…

  • Esmeralda Godlewska, fot. Instagram
  • Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
  • Kim jest Marta LInkiewicz?
  • Kim jest Marta LInkiewicz?
  • Kim jest Marta LInkiewicz?
  • Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
  • Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
[1/7] Esmeralda Godlewska, fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także