Szukaj

Roksana Węgiel szaleje z fryzurami jak Chylińska! W takim wcieleniu nie wygląda jak grzeczna nastolatka

Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach. Z dziewczynki zmienia się w kobietę. Niedawno podzieliła się zdjęciami, na których wygląda niezwykle dojrzale i ma ciekawą fryzurę.

Roksana Węgiel  jest bardzo popularna i bardzo zapracowana. Odkąd dwa lata temu wygrała Eurowizję, jej popularność ciągle rośnie. Nastolatka rozpieszcza swoich fanów fotografiami na Instagramie, a z nich wynika, że nieuchronnie dorasta, na naszych oczach. Niedawno podzieliła się zdjęciem, na którym wygląda niezwykle dojrzale i ma nową fryzurę.

Co ciekawe, jeszcze niedawno Roksie trzymała się jednego uczesania i była bardzo zachowawcza. Od jakiegoś czasu jednak szaleje z fryzurami niemal jak Agnieszka Chylińska.

Roksana Węgiel w nowej fryzurze i sukience jak Anita Sokołowska

Na fotografiach widzimy Roksanę, która pozuje ze swoim menadżerem. Ma na czubku głowy misternie zaplecione włosy, a fryzura kończy się końskim ogonem. Wokalistka pozwoliła sobie także na dosyć intensywny makijaż. Jednak uwagę przykuwa jej sukienka.

Ubrała się w taki sam strój jak Anita Sokołowska 8 lat temu, czyli kiedy sama miała 7 lat. Wygląda w nim pięknie, ale bardzo dorośle. Na zdjęciach widać, jak na naszych oczach Roksana zmienia się z dziecka w kobietę.

Jej wyglądem nieodmiennie zachwyceni są fani. Bardzo im się podoba Roxie w takim wydaniu. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno szalała na Dominikanie w swobodnych stylizacjach, a tu taka dama.

  • Jejku, cudowna Roksana.
  • NASZA kochana cudowna!!!! Kochamy Cię.
  • Wow, jak pięknie wyglądasz!
  • Super! – piszą zachwyceni internauci.

Zobacz także: Roksana Węgiel tak odważnych zdjęć jeszcze nie wrzucała. Ma na sobie tylko bikini i jest bez makijażu


gazeta strojroxie
roxie2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×