Szukaj

Roksana Węgiel szaleje z fryzurami jak Chylińska! W takim wcieleniu nie wygląda jak grzeczna nastolatka

Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach. Z dziewczynki zmienia się w kobietę. Niedawno podzieliła się zdjęciami, na których wygląda niezwykle dojrzale i ma ciekawą fryzurę.
Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel  jest bardzo popularna i bardzo zapracowana. Odkąd dwa lata temu wygrała Eurowizję, jej popularność ciągle rośnie. Nastolatka rozpieszcza swoich fanów fotografiami na Instagramie, a z nich wynika, że nieuchronnie dorasta, na naszych oczach. Niedawno podzieliła się zdjęciem, na którym wygląda niezwykle dojrzale i ma nową fryzurę.

Co ciekawe, jeszcze niedawno Roksie trzymała się jednego uczesania i była bardzo zachowawcza. Od jakiegoś czasu jednak szaleje z fryzurami niemal jak Agnieszka Chylińska.

Roksana Węgiel w nowej fryzurze i sukience jak Anita Sokołowska

Na fotografiach widzimy Roksanę, która pozuje ze swoim menadżerem. Ma na czubku głowy misternie zaplecione włosy, a fryzura kończy się końskim ogonem. Wokalistka pozwoliła sobie także na dosyć intensywny makijaż. Jednak uwagę przykuwa jej sukienka.

Ubrała się w taki sam strój jak Anita Sokołowska 8 lat temu, czyli kiedy sama miała 7 lat. Wygląda w nim pięknie, ale bardzo dorośle. Na zdjęciach widać, jak na naszych oczach Roksana zmienia się z dziecka w kobietę.

Jej wyglądem nieodmiennie zachwyceni są fani. Bardzo im się podoba Roxie w takim wydaniu. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno szalała na Dominikanie w swobodnych stylizacjach, a tu taka dama.

 • Jejku, cudowna Roksana.
 • NASZA kochana cudowna!!!! Kochamy Cię.
 • Wow, jak pięknie wyglądasz!
 • Super! – piszą zachwyceni internauci.

Zobacz także: Roksana Węgiel tak odważnych zdjęć jeszcze nie wrzucała. Ma na sobie tylko bikini i jest bez makijażu


gazeta strojroxie
roxie2

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A w galerii to i zdjęcia kobiety się pojawiły????

 • Ng pisze:

  Za dwa lata wszyscy o niej zapomną, taka z niej gwiazda.

 • Wiki pisze:

  Ojcy widzę maja gdzieś że ma 13 lat czy tam 14 we łbie jej się jebi ..jak i ojca

 • Kobieta pisze:

  A czy ona jeszcze uczęszcza do szkoły czy już zakończyła edukację?

 • Irsa pisze:

  Elwiro Szczepańska. Czy dla ciebie istnieje jedynie podział na DZIECI i OSOBY DOROSŁE? Roksana to już od dawna nastolatka, czyli MŁODZIEŻ. Nie jest dzieckiem, a do dorosłości niewiele jej brakuje.
  Ona była dziewczynką gdy miała 12 lat. Niedługo później stała się nastolatką i nadal nią jest. Dzieckiem już nie jest, a fizycznie to po prostu kobieta. Nie bez powodu pokazała zdjęcia w bikini na Instagramie. Ma typowo kobiece ciało. Po piersiach i biodrach to dobrze widać.

 • Gość pisze:

  Błagam nie róbcie z niej kobiety bo nią nie jest. To nastolatka która chcę udawać kobietę.

 • GośćNina pisze:

  Zmienia się w kobietę??? Co to za bzdury? Ledwo zaczęły dziewczynie piersi zarysowywać (. Pomijam stanik pusch) To że ładuje na siebie sporo malowideł, to nie znaczy, że to kobieta. To nadal dzieciak, udający dorosłą.

 • Węgiel pisze:

  Mała franca rośnie,

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×