Szukaj

Pippa Middleton w ubraniu z Zary zachwyciła internautów. Siostra Kate udowodniła, że ma ponadczasowy gust

Pippa Middleton w płaszczu z Zary

Pippa Middleton w płaszczu z Zary

Pippa Middleton pojawiła się na londyńskich ulicach w pięknym płaszczu z sieciówki. Gdzie i za ile można go kupić?

Pippa Middleton podobnie jak jej siostra Kate, znana jest z zamiłowania do mody. Luksusowe marki są jej codziennością, ale nie stroni też od sieciówek i własnie w płaszczu z jednej z nich została sfotografowana na londyńskiej ulicy.

Pippa Middleton w płaszczu z Zary. Ile kosztuje?

Pippa Middleton została sfotografowana na spacerze z synkiem. W beżowym, dwurzędowym płaszczu z Zary wygląda jak gwiazda.

Zrelaksowana spaceruje w przeciwsłonecznych okularach i wspomnianym okryciu. Do płaszcza o wojskowym kroju dobrała wąskie czarne spodnie. Włosy swobodnie rozwiewał jej wiatr.

Płaszcz, który wybrała Pippa niestety nie jest już dostępny w Zarze. Nastąpił tu tak zwany efekt Kate i okrycie wyprzedało się błyskawicznie. Zwłaszcza, że cena była bardzo przystępna. Trzeba było dać za niego 99 funtów, czyli około 500 złotych.

Celebrytka bardzo lubi ten płaszcz, bo chętnie go ubiera do różnych stylizacji, a ten sprawdza się w każdej sytuacji.

Są na rynku podobne modele do tego, który nosiła Pippa Middleton. Camelowy, dwurzędowy płaszcz to must have w każdej szafie.

Siostra księżnej Kate często pokazuje się w stylizacjach, których element pochodzi ze znanych sieciówek. Jej spektakularna figura pozwala na zabawę modą, a ona ma swój własny styl i wygląda zawsze jak wycięta z żurnala.

Zobacz także: Ślub Pippy Middleton: 50 luksusowych limuzyn, kawior za 200 tysięcy złotych, występ wielkiej gwiazdy… Znamy kolejne szczegóły!


Pippa Middleton w płaszczu z Zary

Pippa Middleton w płaszczu z Zary

c

Pippa Middleton w płaszczu z Zary

Pippa Middleton na St Barts

Pippa Middleton na St Barts

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×