Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Paulina Sykut oczarowała stylizacją na premierze filmu „Narzeczony na niby”. Jej torebka-aparat to małe cudo! Wiemy gdzie można ją kupić

Paulina Sykut torebka aparat


Paulina Sykut na premierze filmu Narzeczony na niby

10 stycznia odbyła się premiera długo wyczekiwanej komedii romantycznej w reżyserii Bartosza ProkopowiczaNarzeczony na niby. Zgodnie ze zwyczajem, na uroczystym pokazie pojawiła się cała plejada znanych i lubianych osobowości ze środowiska artystycznego. Jedną z czołowych gwiazd na czerwonym dywanie była z pewnością Paulina Sykut-Jeżyna, która zachwyciła swoją stylizacją.

Prezenterka Telewizji Polsat zdecydowała się na minimalistyczny, granatowy komplet, który odsłaniał jej piękne ramiona. Główną atrakcją całego looku Pauliny była z pewnością torebka marki Hegos Milano, która imitowała stary aparat fotograficzny (cena ok. 600 zł). Charakteru stylizacji dodała skromna biżuteria Mokobelle oraz bardzo naturalny makijaż, który jest wciąż na topie wśród gwiazd na całym świecie.

Przypomnijmy, że Paulina Sykut w duecie z Krzysztofem Iwaneczko śpiewają jedną z piosenek nagranych na potrzeby filmu Narzeczony na niby.

Wyjątkowy gust i nienaganny styl Pauliny Sykut-Jeży sprawiają, że za każdym razem dziennikarka na czerwonym dywanie prezentuje się naprawdę zjawiskowo.

Ups! Barbara Kurdej-Szatan w szmaragdowym garniturze wyglądała bosko, ale jeden szczegół chyba jej umknął!

Julia Kamińska na premierze filmu „Narzeczony na niby” wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Ciężko było oderwać wzrok od jej tiulowej sukni!

Karolina Szostak nie musi pokazywać piersi, żeby było o niej głośno! Nawet w obcisłych jeansach wygląda jak demon seksu!

 

Paulina Sykut-Jeżyna w makijażu czy bez?Komentarzy: 2


hhhh | 11 stycznia 2018, 17:15

próżność celebrytek , nie zna granic


nnn | 11 stycznia 2018, 17:14

ja myślałam , że to aparat : )


Dodaj komentarz
×