Szukaj

Gucci, Versace, Louboutin… Natalia Siwiec zaszalała! Sprzedaje w internecie swoje używane luksusowe rzeczy!

natalia siwiec

natalia siwiec

Natalia Siwiec wyprzedaje ubrania w internecie

Wiosna to czas, kiedy wszystko na nowo budzi się do życia. Ptaki śpiewają, słońce szybciej wychyla się zza horyzontu obdarzając nas upragnioną witaminą D, generalnie – czujemy się o wiele lepiej. Przełom marca i kwietnia uważane są właśnie za porę, kiedy najlepiej zmierzyć się z kurzem zalegającym na komodzie i niechcianymi już przez nas rzeczami z dołu szafy. Takiego samego zdania jest Natalia Siwiec, która postanowiła podzielić się rąbkiem tajemnicy modowej i udostępnić nam kilka niezłych perełek odzieżowych!

Piękna modelka zdecydowała się na wystawienie ubrań, butów, torebek i dodatków na jednym z portali aukcyjnych. Co prawda ceny są dużo niższe niż w butikach, ale wciąż nie jest tanio. Nie zniechęca to na pewno prawdziwych łowców okazji, którzy z utęsknieniem czekają na tego typu akcje!

Wśród rzeczy wyprzedawanych przez Siwiec znaleźć możemy torebki przodujących, ponadczasowych marek takich jak Armani czy Versace. Prawdziwym koneserom na pewno ciężko będzie się oprzeć! Innymi perełkami, na które zdecydowanie powinniśmy zwrócić uwagę są buty. I to jakie! Luksusowe metki i obłędnie wysokie obcasy to coś z czego znana jest modelka, niedziwne więc, że na aukcji kupić możemy szpilki z pracowni Jimmy Choo, Gucci, Christian Louboutin… Same gwiazdy!

Za nieco kontrowersyjne posunięcie uznać można wystawienie przez Natalię Siwiec naturalnego futra. Negatywne odczucie zniknie jednak po przeczytaniu opisu przedmiotu! Modelka zachowała się wspaniale, decydując się na przekazanie kwoty uzyskanej ze sprzedaży na zwierzęta w schronisku. Piękny gest!

Widzicie tu coś dla siebie?

Natalia Siwiec zakasowała wszystkie znane mamy! Jej córka ma brykę wartą fortunę! Mia opływa w luksusy

Kanarkowa Julia Wieniawa na ramówce TVP wystylizowała się na Natalię Siwiec?!

Walentynki u gwiazd: Małgorzata Socha, Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Victoria Beckham…

 


Buty YSL 1,900zł - Natalia Siwiec wyprzedaje szafę fot. depop

Buty YSL 1,900zł - Natalia Siwiec wyprzedaje szafę fot. depop

Buty Gucci 2,290zł- Natalia Siwiec wyprzedaje szafę fot. depop

Buty Gucci 2,290zł- Natalia Siwiec wyprzedaje szafę fot. depop

Buty Brian Antwood 4,000zł- Natalia Siwiec wyprzedaje szafę fot. depop

Buty Brian Antwood 4,000zł- Natalia Siwiec wyprzedaje szafę fot. depop

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    wolę kupić tańsze buty, a przynajmniej nowe a nie używane przez kogos, teraz pełno promocji, ładne buty są np na schaffashoes i -30% na nową kolekcję

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×