Szukaj

Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła w jesiennej stylizacji. Spodnie to prawdziwa, modowa perełka

Małgorzata Socha pojawiła się na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła jesień-zima 2019/2020. W co się ubrała? Zobacz zdjęcia stylizacji.
Małgorzata Socha - pokaz mody

Małgorzata Socha - pokaz mody

Małgorzata Socha na brak zajęć narzekać nie może. Aktorka, całkiem niedawno promowała kolekcję ubrań, sygnowanych swoim nazwiskiem. To jednak dopiero początek. Wkrótce podobno jeszcze poważniej wejdzie w świat biznesu i otworzy nową linię kosmetyków.

Zobacz: Małgosia Socha rozkręca nowy biznes. Z jej nazwiskiem sukces gwarantowany. Tylko, co na to Anna Lewandowska?

Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła. W co się ubrała?

Pomimo wielu obowiązków na głowie, Socha ma czas, by uczestniczyć w wydarzeniach obleganych przez gwiazdy. Nie tak dawno pojawiła się na Balu TVN-u 2019, a także Flesz Fashion Night 2019, gdzie była muzą Łukasza Jemioła. Nic więc dziwnego, że gwiazda pojawiła się na najnowszym pokazie projektanta, który odbył się w poniedziałek, 30 września.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska

Socha, specjalnie na pokaz Jemioła, postanowiła pobawić się modą i zastosować ciekawe, a jednocześnie nietypowe połączenia. Gwiazda ubrała się we wzorzystą, ciemną bluzkę, wiązaną przy szyi. Dopasowała do niej stylową, czarną marynarkę.

Aktorka postawiła na kontrastowe spodnie, sięgając po białe jeansy, postrzępione u dołu. Dobrała do nich, błyszczące, czarne kozaki, które idealnie współgrały z całością. Socha sięgnęła też po nietypowe dodatki, decydując się na jasnobrązową torebkę.

Małgosia tego dnia zrezygnowała z wymyślnych fryzur, stawiając na naturalność. Także ona królowała w makijażu, na który zdecydowała się aktorka. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu zaprezentowała się bardzo korzystnie!

 

Małgorzata Socha - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha – gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Małgosia Socha mamą

Dodajmy, że pomimo tego, że Socha na brak zajęć narzekać nie może, idealnie łączy je z domowymi obowiązkami. Małgosia jest przede wszystkim mamą. Wychowuje trójkę dzieci: Basię, Zosię i Stanisława. Najmłodszy z nich przyszedł na świat w zeszłym roku.

Gwiazda, ze swoimi pociechami stara się spędzać jak najwięcej czasu. Ostatnio wspólnie wybrali się do Hiszpanii. Z wakacji udostępniła urocze zdjęcia, które błyskawicznie podbiły serca jej obserwatorów.

Zobacz: Małgosia Socha pokazała ubranka dla syna, ale internauci patrzą na łazienkę. Jest bardzo stylowa


Małgorzata Socha - pokaz mody Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha - pokaz mody Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha - pokaz mody Łukasza Jemioła jesień-zimna 2019/2020

Małgorzata Socha - pokaz mody Łukasza Jemioła jesień-zimna 2019/2020

Małgorzata Socha- makijaż, pokaz mody Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha- makijaż, pokaz mody Łukasza Jemioła

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×