Na pokazie Jemioła to ona była królową! Odmłodzona Małgorzata Socha cała na biało szleje na ściance!

Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha poczuła już lato, bowiem na pokaz Łukasza Jemioła aktorka pojawiła się ubrana cała na biało. Gwiazda Przyjaciółek wyraźnie zainspirowała się swoimi starszymi koleżankami z branży.

Najnowszy pokaz letniej kolekcja Łukasza Jemioła zgromadził sporo entuzjastek ubrań znanego projektanta. Do głównych muz artysty bez wątpienia zalicza się piękna Małgorzata Socha, która po swoim trzecim porodzie bardzo aktywnie uczestniczy w branżowych imprezach. Gwiazda Przyjaciółek wspaniale schudła na obozie Anny Lewandowskiej, była także na kilku zabiegach w prestiżowej klinice urody, zatem w nowym odmłodzonym wydaniu Socha pojawiła się na pokazie przyjaciela.

Małgorzata Socha nie miała oryginalnego pomysłu na to wyjście, bowiem zainspirowała się swoimi trzema koleżankami. Przede wszystkim aktorka miała na sobie białą marynarkę, która przypominała tę, w której Agnieszka Wożniak-Starak poprowadziła odcinek Big Brother na żywo. Do marynarki Małgosia włożyła białe spodnie typu rybaczki, z poszarpanym dołem. Podobnie jak Małgorzata Kożuchowska, również i Socha wystartowała na pokaz w białych kozaczkach na szpilce.

Pod marynarką gwiazda miała zwykłą białą koszulę z kołnierzykiem, prawie taką jaką na dzisiejszy pokaz wybrała Karolina Szostak.

Ciężko mówić o szaleństwie w przypadku tej stylizacji, choć oczywiście Socha wyglądała świetnie.

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha

Małgorzata Kożuchowska nawet w zwykłych dżinsach wygląda jak zawodowa modelka! Całe show zrobiły jej śliczne kozaczki i markowa torebka!

Karolina Szostak wciąż chudnie! Na pokazie Łukasza Jemioła wyglądała jak młoda Heidi Klum! Co za genialna stylizacja!


Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19

Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19

Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19

Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19

Małgorzata Socha – Łukasz Jemioł SS19, pokaz mody wiosna lato 2019

Małgorzata Socha – Łukasz Jemioł SS19, pokaz mody wiosna lato 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×