Szukaj

Małgorzata Rozenek wyciągnęła z szafy swój ulubiony ciuszek. Rok temu wzbudził wiele kontrowersji

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wraz z przyjściem chłodniejszych dni sięgnęła po jeden ze swoich najbardziej ulubionych ciuszków. Rok temu wywołała sporo kontrowersji. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek, to jedna z popularniejszych, polskich gwiazd. Znana jest z odpowiedniego wyczucia stylu, który pokazuje nie tylko na branżowych imprezach, ale także w swoich mediach społecznościowych. Tam, dla ponad miliona obserwujących, regularnie publikuje nowe posty.

Często pokazuje wybrane fragmenty życia prywatnego, a po narodzinach trzeciego syna, to właśnie Henio zdominował jej Instagram. Nie zapomina jednak, że panie kochają ją za stylizacje. Kiedy zaś połączy to z akcją charytatywna, to już jest komplet doskonały.

Właśnie wyciągnęła swój ulubiony ciuszek, który rok temu wywołał spore dyskusje.

Małgorzata Rozenek w ulubionej kurtce

Małgorzata Rozenek pokazała się na swoim Instagramie w pięknej, ciepłej zimowej kurtce, którą sygnuje swoim nazwiskiem, a można ją kupić w sklepie Tiffi. Tym razem to jej własny projekt, rok temu okrycie pochodziło z linii marki. Część dochodu zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Rok temu, kiedy gwiazda promowała kurtki, wywiązało się sporo dyskusji na temat ceny, która wtedy wynosiła niecałe 900 złotych, a także o fundacji, którą część zysku ze sprzedaży ma zasilić. Niezrażona Perfekcyjna kontynuuje swoje dzieło.

Gwiazda wygląda wspaniale. Obiecuje, że nakrycie można stylizować dowolnie – od sportowego do wieczorowego outfitu. Zachęca do kupna kurtek, bo część dochodu trafi na konto fundacji MRM, która założyła.

Wreszcie, nareszcie, w końcu. Oddaje w Wasze ręce kurtkę #redplanet mojego projektu (nie jedyną o czym za chwilę) to już kolejny raz kiedy współpracuje z marką @tiffi_fashion , tym bardziej cieszę się, że możemy podzielić się z Wami tym wyjątkowym projektem po ogromnym sukcesie naszej zeszłorocznej kolaboracji, w tym roku również mamy dla Was coś niezwykłego, jej niezwykłość wynika z połączenia modowej pasji, praktyczności z charytatywnym celem. Zysk ze sprzedaży w całości zasili konto mojej fundacji @mrm_fundacja która zajmuje się pomocą parom borykającym się z problemem niepłodności. To model który pasuje zarówno do dziennych stylizacji jak i wieczorowych sukienek. Świetnie wyglada z dresem i cekinami. A piękny czerwony kolor dodaje energii w jesienno-zimowym okresie w najbliższych dniach, będę wrzucała różne jej odsłony, które pokażą Wam jej wszechstronność. Kurtki do kupienia na stronie @tiffi_fashion  w bio i na story znajdziecie bezpośredni link. Zapraszam Was w podróż ze mną do odległej galaktyki – napisała.

View this post on Instagram

Wreszcie 💥 nareszcie 🔥 w końcu 😁 Oddaje w Wasze ręce kurtkę #redplanet mojego projektu (nie jedyną o czym za chwilę😉) 🧚 to już kolejny raz kiedy współpracuje z marką @tiffi_fashion , tym bardziej cieszę się, że możemy podzielić się z Wami tym wyjątkowym projektem❤️ po ogromnym sukcesie naszej zeszłorocznej kolaboracji, w tym roku również mamy dla Was coś niezwykłego 💃 jej niezwykłość wynika z połączenia modowej pasji, praktyczności z charytatywnym celem. Zysk ze sprzedaży w całości zasili konto mojej fundacji @mrm_fundacja która zajmuje się pomocą parom borykającym się z problemem niepłodności. To model który pasuje zarówno do dziennych stylizacji jak i wieczorowych sukienek. Świetnie wyglada z dresem i cekinami A piękny czerwony kolor dodaje energii w jesienno-zimowym okresie 🥰 w najbliższych dniach, będę wrzucała różne jej odsłony, które pokażą Wam jej wszechstronność. Kurtki do kupienia na stronie @tiffi_fashion ✌️ w bio i na story znajdziecie bezpośredni link 🔥 Zapraszam Was w podróż ze mną do odległej galaktyki🪐🪐🪐 #redplanet To be continued…

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Kurtka zachwyciła fanki Małgorzaty Rozenek. Z komentarzy wynika, że nakrycie można kupić już od dzisiaj, w różnych kolorach, a cena to 1000 złotych.


Małgorzata Rozenek w kurtce Tiffi

Małgorzata Rozenek w kurtce Tiffi

Małgorzata Rozenek w kurtce Tiffi

Małgorzata Rozenek w kurtce Tiffi

Małgorzata Rozenek w kurtce Tiffi

Małgorzata Rozenek w kurtce Tiffi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×