Szukaj

Małgorzata Rozenek w niesamowicie pięknej stylizacji na planie „Projektu Lady”! Jej garnitur to marzenie każdej stylowej kobiety!

Małgorzata Rozenek modny garnitur

Małgorzata Rozenek modny garnitur

Małgorzata Rozenek w granatowym żakiecie

Małgorzata Rozenek na planie nowego sezonu Projekt Lady zachwyciła swoją najnowszą stylizacją. Gwiazda postawiła na bardzo klasyczny krój, ożywiony oryginalnym wzorkiem. Kreacja świetnie podkreśliła jej sylwetkę. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia.

Na polskich salonach trudno o bardziej stylową gwiazdę niż Małgorzata Rozenek. Ukochana Radosława Majdana od lat bryluje wśród śmietanki towarzyskiej i zdążyła dorobić się łatki znawczyni mody. Śledzi bieżące trendy, wie co w trawie piszczy i potrafi to wykorzystać na swoją korzyść. Choć Rozenek nie stroni od odważnych kreacji, które odsłaniają bardzo dużo oraz dekoltów, na widok których serce zaczyna bić mocniej, chętnie sięga również po bardziej stonowane ubrania, udowadniając, że w każdym stylu potrafi zachwycić. Widać to świetnie na planie Projektu Lady, gdzie Rozenek dogląda po raz kolejny grupy dziewcząt pragnących odmienić swoje życie.

Tym razem gwiazda postawiła na bardzo klasyczny zestaw. Miała na sobie przepiękny granatowy garnitur, który świetnie współgrał z jej jasnymi, niedawno znów skróconymi włosami. Długa marynarka mogłaby wydawać się nudna, gdyby nie fakt, że jej klapy wyraźnie odcinały się od ciemnego materiału dzięki białym wzorkom, ożywiającym ponadczasowy fason.

Na uwagę zasługują również spodnie. Nie tylko opinały zgrabne nogi Perfekcyjnej pani domu, podkreślając wszystko to, co w jej ciężko wypracowanej na siłowni figurze najlepsze, ale również – dzięki nogawkom kończącym się tuż za kolanem – pozwalały na piękne wyeksponowanie łydek. Szpilki, które Rozenek dobrała do swojej kreacji dodawały kilku cennych centymetrów, wysmuklały całe ciało i pięknie zamykały elegancki look Małgorzaty.

Trzeba przyznać, że w tym wydaniu również prezentuje się znakomicie. Jest świeżo, z pomysłem, ale jednocześnie bardzo dojrzale i kobieco. Muśnięta makijażem twarz dopełniła dzieła.

Jak wam się podoba? Zobaczcie też jakie garnitury dotychczas miała na sobie Małgorzata Rozenek.

Zobacz: Niepokorna Agata Szostek z “Projektu Lady” zmieniła się w kopię Małgorzaty Rozenek! To prawdziwy cud!

Zobacz: Wytworna Małgorzata Rozenek konsumuje spektakularnego homara i smakowite ostrygi! Luksusy jak na dworze królewskim!

Zobacz: Jacek Rozenek jednym zdaniem podsumował Małgorzatę. Nie miał za wiele do powiedzenia na temat byłej żony [WIDEO]


Damski garnitur – stylizacja Małgorzaty Rozenek

Damski garnitur – stylizacja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek w garniturze

Małgorzata Rozenek w garniturze

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady 4

Małgorzata Rozenek na planie Projektu Lady 4

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×