Szukaj

Małgorzata Rozenek i Paulina Sykut oszalały na punkcie tej rozkosznej piżamki! Wiemy gdzie ją dostać!

Małgorzata Rozenek piżama Myszka Miki

Małgorzata Rozenek i Paulina Sykut w piżamie z Myszką Miki

Małgorzata Rozenek i Paulina Sykut pokochały piżamę z Myszką Miki. Gdzie kupić identyczną? Ile kosztuje? Jaka marka? Wiemy!

Piżama Małgorzaty Rozenek i Pauliny Sykut – gdzie kupić?

Kto powiedział, że bajkowe wzory są tylko dla dzieci? Myszka Miki obchodziła swoje 90. urodziny w 2018 roku, a marki odzieżowe oszalały na jej punkcie. W sklepach – nie tylko na działach przeznaczonych dla dzieci – można znaleźć niemal wszystko z sympatyczną myszą. Bluzy, spodnie, torebki, portfele, paski, biżuterię, ozdoby do włosów. Prawdziwe szaleństwo. Serca Internautów podbiła jednak piżama, w której najpierw pokazała się Małgorzata Rozenek, a w której kilka dni temu Paulina Sykut szalała ze swoją córeczką Różą podczas świąt.

Uroczy pajacyk dla dorosłych, który tak przypadł do gustu Rozenek i Sykut to doskonały pomysł na prezent dla każdej fanki Disneya. I małej i dużej. Ciepłe, wykonane z przyjemnego w dotyku polaru i ozdobione zawadiackimi uszami na kapturze onesie to przyjaciel każdego zmarzlucha. Gdzie dostać identyczne? To cudo to dzieło marki House i obecnie można je “wytropić” w sieci za około 119 złotych, cena nie jest więc specjalnie wygórowana, a przy wyprzedażach zapewne uda się znaleźć je jeszcze taniej.

Podoba wam się?

Wspaniały widok. Paulina Sykut z córką i mężem wybierają choinkę! Mała Róża była w centrum uwagi paparazzi

Małgorzata Rozenek już nie jest Myszką Miki! Przeniosła się do innej bajki, w której jest słodkim jednorożcem!

Małgorzata Rozenek w święta zakasowała swoją drugą stylizacją nawet Natalię Siwiec! Bardzo odważny wybór!


Dzieci Małgorzaty Rozenek – czy powinna pokazywać synów?

×