Karolina Szostak w obcisłej sukience roznamiętnia wyobraźnię poza wszelkie granice. Ale figura!

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak pochwaliła się w sieci idealną figurą. Sukienka, którą wybrała idealnie leżała na szczupłym ciele gwiazdy. Wiemy też, dlaczego dziennikarka ostatnio rzadziej się uśmiecha.

Karolina Szostak niezmiennie zachwyca swoją odchudzoną sylwetką. Efekt jej metamorfozy ciągle trwa i dziennikarka nie zamierza poddać się żadnym efektom jo-jo, czy innym tego typu historiom. Dowodem na to jest jej najnowsze zdjęcie. Dziennikarka w studiu sportowym Polsatu zadała szyku w obcisłej sukience.

Karolina Szostak w obcisłej, kremowej sukience. Jak wyglądała?

Karolina Szostak na nagraniu do programu, który prowadzi, pojawiła się w pięknej kremowej sukience przed kolano – obcisłej, jak druga skóra z długim rękawem i zabudowaną górą. Kreacja idealnie wyeksponowała szczupłe ciało dziennikarki. Nogi w klasycznych szpilkach prezentowały się świetnie.

Wyglądała doskonale w rozpuszczonych włosach i delikatnym makijażu. Jak na mistrzynię stylu przystało stylizacje dopełniła dodatkami – wisiorkiem, pierścionkami i zegarkiem.

Fani nieodmiennie zachwycają się nowym wizerunkiem Karoliny Szostak. Wszakże to ona jest autorką jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show biznesie. Schudła o kilka rozmiarów, trzyma wagę, a nawet pokusiła się o kilka publikacji, w których radzi, miedzy innymi, jak jeść, żeby dobrze wyglądać.

Jeden szczegół jednak nie dał spokoju internautom. Dostrzegli, że dziennikarka mniej niż zwykle się uśmiecha.

Pani Karolino gratuluję świetnej figury, szkoda tylko, że wraz ze spadkiem wagi nastąpił u Pani spadek ilości uśmiechu na twarzy, oj szkoda zwłaszcza w TV, robi Pani jakieś groźne miny – zastanawiała się jedna z fanek.

Jednak Karolina Szostak pospieszyła z wyjaśnieniem. Nie ma to nic wspólnego z jej dietą i spadkiem wagi. Dziennikarka nosi aparat ortodontyczny, który utrudnia jej uśmiechanie się.

Dziękuje ale trochę aparat na zębach blokuje mój uśmiech – napisała.

Trzeba przyznać, że Karolina nieodmiennie zachwyca swoimi stylizacjami i doskonałą figurą.

Zobacz także: Karolina Szostak na balu w Londynie nie miała sobie równych. Takich kreacji nie ma nawet na Oscarach


Karolina Szostak w obcisłej sukience

Karolina Szostak w obcisłej sukience

Karolina Szostak w butach Prady

Karolina Szostak w butach Prady

Karolina Szostak w butach Prady

Karolina Szostak w butach Prady

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×