Szukaj

Karolina Szostak wyglądała pięknie, ale to Julia Wieniawa skradła show! Wszyscy patrzyli na jej wielki dekolt!

Julia Wieniawa Karolina Szostak

Julia Wieniawa Karolina Szostak

Karolina Szostak i Julia Wieniawa na pokazie MMC 2019

Julia Wieniawa i Karolina Szostak na pokazie najnowszej kolekcji MMC 2019. Gwiazdy postawiły na odważne dekolty, ale to młoda aktorka skradła całe show. Miała na sobie bardzo seksowną kreację. Zdeklasowała wszystkich innych gości! Zobaczcie zdjęcia.

8 kwietnia w Warszawie odbyła się premiera najnowszej kolekcji jednej z ulubionych polskich marek gwiazd. MMC zaprezentowało swoje propozycje na najbliższe miesiące. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd, wśród których pojawiły się między innymi Natalia KukulskaAnna JagodzińskaKasia Warnke czy Natalia Siwiec. Swoimi stylizacjami zachwyciły wszystkich, ale to Julia WieniawaKarolina Szostak zrobiły prawdziwą furorę, pozując na ściance przed tłumem fotografów.

Szostak postawiła na bardzo modne ostre kolory. Gwiazda, która kilka lat temu przeszła niesamowitą metamorfozę i zachwyca seksownymi kreacjami na czerwonych dywanach, wybrała dla siebie różowy garnitur z jaśniejszymi wstawkami. Kreacji uszytej z połyskliwego materiału nie dało się nie zauważyć nawet z daleka. Podkreśliła długie nogi gwiazdy, zalotnie odsłoniła dekolt i sprawiła, że wszystkie oczy zwracały się w jej kierunku… przynajmniej dopóki na ściance nie pojawiła się Wieniawa.

Julia w ostatnich miesiącach poczyna sobie coraz odważnej. Zerwała z wizerunkiem grzecznej nastolatki i wkraczając w dwudziestkę zaczęła eksperymentować  z wyglądem. Ścięła włosy, postawiła na nieco mocniejszy makijaż, a jej kreacje stały się bardzo seksowne i pobudzające wyobraźnię. Tym razem Wieniawa zrezygnowała ze swoich ulubionych neonów na rzecz srebrnej mini i beżowych szpilek. Imponujący dekolt odsłaniał jej piersi, a tył sukienki zaczynał się dopiero nad krzyżem, eksponując plecy aktorki. Swój look wykończyła poręczną torebką i naturalnymi falami. Zdecydowanie była królową wieczoru.

Która stylizacja podoba wam się bardziej?

Plejada gwiazd na pokazie kolekcji MMC: Natalia Kukulska, Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Kasia Warnke

Gwiazdy na pokazie MMC: Kasia Zielińska, Magdalena Mielcarz, Aneta Kręglicka, Natasza Urbańska

Zjawiskowa Joanna Krupa w drogiej stylizacji na pokazie MMC Studio w Warszawie!


Karolina Szostak - pokaz kolekcji MMC 2019

Karolina Szostak - pokaz kolekcji MMC 2019

Julia Wieniawa - pokaz kolekcji MMC 2019

Julia Wieniawa - pokaz kolekcji MMC 2019

Karolina Szostak - pokaz kolekcji MMC 2019

Karolina Szostak - pokaz kolekcji MMC 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×