Siostra księżnej Kate na weselu brata wyglądała przepięknie. Różowa suknia idealnie pasowała do jej posągowej sylwetki. Gdzie ją kupić?

Jak Pippa Middleton wyglądała na ślubie brata?

Jak Pippa Middleton wyglądała na ślubie brata?

Na początku września brat księżnej Kate ożenił się. Na liście gości nie mogło zabraknąć jego sióstr. Obie wyglądały wspaniale, jednak to stylizacja Pippy rzuciła się wszystkim w oczy. Wiemy, gdzie ją kupiła i ile kosztowała.

James Middleton planował ze swoją narzeczoną Alizee Thevenet ślub już od dłuższego czasu, jednak ich plany pokrzyżował wybuch pandemii koronawirusa. Pierwotnie ceremonia miała odbyć się jesienią ubiegłego roku, ale niepoprawiająca się sytuacja na świecie zmusiła ich do dwukrotnej zmiany daty.

Koniec końców, wesele brata księżnej Kate odbyło się 12 września. Zakochani niezwłocznie udostępnili w sieci piękny kadr wykonany zaraz po tym, jak złożyli przysięgę w Bormes-les-Mimosas, jednej z najpiękniejszych wiosek na Lazurowym Wybrzeżu.

Pan i Pani Middleton.
Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie mogą opisać, jak jestem szczęśliwy – napisał James.

Jak Pippa Middleton wyglądała na ślubie brata?

Wszystkie wydarzenia, w których bierze udział rodzina królewska, cieszą się bardzo dużą popularnością w Wielkiej Brytanii. Gdy media obiegła wieść, że szwagier księcia Williama  ożenił się, internauci zaczęli interesować się tym, jak tego dnia wyglądały jego siostry i żona. Krótko po tym ujawniono, że Alizee włożyła suknię Carole Middleton, swojej teściowej.

Coś, co pożyczyłam, to w rzeczywistości moja suknia. Wzięłam ją od mojej teściowej Carole, która ostatnio nosiła ją 41 lat temu w dniu ślubu w czerwcu 1980 roku – zdradziła Alizee.

Choć w sieci nie sposób znaleźć prywatne kadry z ceremonii, zagraniczne tabloidy ustaliły, w co ubrana była Pippa Middleton, która 15 marca urodziła córkę. Uważana jest za ikonę stylu, choć na swoje kreacje wydaje nie więcej niż kilkaset funtów. Na ślubie brata pojawiła się w pięknej kwiecistej sukience długości maxi marki Beulah London ze stójką pod szyją oraz falbanami na dole. Jest to model Peony Teaberry Floral Midi Dress, który na stronie internetowej producenta kosztuje zaledwie 440 funtów, co jest równowartością 2371 złotych.

Sukienka Pippy Middleton, źródło: Beulah London

Sukienka Pippy Middleton, źródło: Beulah London

Beulah London jest ulubioną marką rodziny królewskiej. To właśnie stąd pochodzi większość stylizacji księżnej Kate oraz księżniczki Beatrice. W tym domu mody ubierają się również gwiazdy, takie jak: Sarah Jessica ParkerSienna Miller czy Kate Moss.

Kreację Pippy Middleton znajdziecie w naszej galerii. Co o niej sądzicie?


1Sukienka Pippy Middleton kosztowała 440 funtów, źródło Beulah London

Sukienka Pippy Middleton kosztowała 440 funtów, źródło Beulah London

Sukienka Pippy Middleton kosztowała 440 funtów, źródło Beulah London

Sukienka Pippy Middleton kosztowała 440 funtów, źródło Beulah London

Pippa Middleton na Wimbledonie

Pippa Middleton na Wimbledonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×