Spice Girls chudną na potęgę! Najpierw Geri, teraz Emma! Wyglada jak przecinek!

Emma Bunton - Brit Awards 2019

Emma Bunton - Brit Awards 2019

Emma Bunton na Brit Awards 2019

Emma Bunton pochwaliła się swoją nową, szczupłą sylwetką na czerwonym dywanie podczas Brit Awards 2019. Gwiazda Spice Girls sporo schudła i wygląda jak przecinek. Jej nowa figura zachwyciła wszystkich zgromadzonych, a podkreślona dzięki świetnie dobranej stylizacji, przykuwała wzrok. Zobaczcie zdjęcia!

Spice Girls naprawdę chcą być gotowe na swój wielki powrót na scenę – chudną na potęgę i z każdym miesiącem wyglądają coraz lepiej. Największa przemianę widać jednak po Emmie Bunton, która zawsze cieszyła się bardzo kobiecymi kształtami. Gwiazda uważana była za najbardziej apetyczną członkinię zespołu, a choć zawsze twierdziła, że nie ma żadnych kompleksów na punkcie swojego wyglądu, najwyraźniej wraz z Nowym Rokiem postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Efekty mogliśmy podziwiać na czerwonym dywanie podczas odbywającej się 20 lutego gali Brit Awards 2019.

Na pierwszy rzut oka widać, że Bunton naprawdę sporo schudła. Elegancka biała sukienka mini, którą miała na sobie podczas pozowania fotografom na ściance podkreślała wszystkie jej nowe atuty. Niezwykle krótka kreacja odsłoniła zgrabne, wysportowane nogi, podkreśliła talię i zalotnie, choć nie wyzywająco, odkrywała dekolt. Złote guziczki były ciekawym akcentem kolorystycznym, a dobrane do kreacji szpilki w srebrnym kolorze pięknie ożywiały cały look. Delikatny makijaż, rozpuszczone włosy i skromna biżuteria dopełniły dzieła

Jak wam się podoba? 😉

Spice Girls jednak wraca z Victorią Beckham?! Sensacyjny komentarz Geri Halliwell

Victoria Beckham przerwała milczenie. Oficjalnie skomentowała swoją rezygnację z udziału w reaktywacji Spice Girls

Spice Girls z impetem wróciły do gry! Pokazały swoje spektakularne stroje i zwiastun zapowiadający trasę koncertową!


Emma Bunton - Brit Awards 2019

Emma Bunton - Brit Awards 2019

Emma Bunton - Brit Awards 2019

Emma Bunton - Brit Awards 2019

Emma Bunton - Brit Awards 2019

Emma Bunton - Brit Awards 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×