Dorota Szelągowska z nową fryzurą na wiosennej ramówce TVN. Była konkurencją dla Małgorzaty Kożuchowskiej

Dorota Szelągowska pojawiła się dziś na wiosennej ramówce 2020 TVN-u. Na antenie stacji ma okazję prowadzić programy o projektowaniu wnętrz. Podczas imprezy gwiazda pochwaliła się elegancką stylizacją. Jak wyglądała?

Dorota Szelągowska jest inspiracją zarówno w kwestii dekoracji domu, ale również mody. To chyba najbardziej znana projektantka wnętrz w Polsce. Jej pierwszy program Dorota was urządzi, wyemitowano na antenie stacji TVN Style w roku 2014.

Widzowie niemal od razu ją pokochali i od tamtego momentu, ma ręce pełne roboty. Prowadziła także wiele autorskich projektów w telewizji, były to m.in.: Polowanie na mieszkanie, Domowe rewolucje, Dorota inspiruje oraz Tu jest pięknie. Dorota Szelągowska od lat jest wierna stacji TVN oraz należącej do koncernu platformy HGTV. Dlatego oczywiste jest, że nie mogło jej zabraknąć na prezentacji najnowszej, wiosennej ramówki TVN-u. Na zdjęciach z tego wydarzenia prezentuje się wprost znakomicie.

Dorota Szelągowska w białym garniturze na wiosennej ramówce TVN 2020

Dorota Szelągowska, podobnie jak Małgorzata Kożuchowska, zdecydowała się założyć na tę okazję najmodniejszy w tym sezonie trend. Chodzi oczywiście o stylizację – cała na biało. Dlatego też wybrała garnitur w tym kolorze. Biała marynarka, zapinana na jeden guzik sprawiła, że projektantka wyglądała niezwykle elegancko. Szyku dodały cygaretki w tym samym kolorze oraz bawełniany top pozostający w tej samej tonacji. Ta stylizacja z powodzeniem sprawdzi się podczas wszelkich imprez okolicznościowych, będzie odpowiednia również do pracy.

View this post on Instagram

#DorotaSzelągowska na wiosennej ramówce #TVN

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Jednak wzrok wszystkich obecnych kierował się przede wszystkim na buty celebrytki. Zdecydowanie przyciągały uwagę, gdyż wyróżniały się na tle całej stylizacji. Wyrazista czerwień szpilek została idealnie wkomponowana w biały look.

Dorota Szelągowska zwykle kojarzona jest raczej ze swobodnym, casualowym stylem. Gdyż jej obserwatorzy dość często widzą ją w luźnych swetrach, puchowych kurtkach oraz trampkach. Jednak trzeba to przyznać, że projektantka w każdej wersji wygląda świetnie. Zarówno w sportowym, jak i bardziej eleganckim wydaniu, bardzo jej do twarzy.


Dorota Szelągowska - wiosenna ramówka TVN 2020

Dorota Szelągowska - wiosenna ramówka TVN 2020

Dorota Szelągowska - jak wyglądała podczas wiosennej ramówki TVN 2020?

Dorota Szelągowska - jak wyglądała podczas wiosennej ramówki TVN 2020?

Dorota Szelągowska postawiła na ciekawy makijaż - wiosenna ramówka TVN 2020

Dorota Szelągowska postawiła na ciekawy makijaż - wiosenna ramówka TVN 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×