Szukaj

Małgorzata Kożuchowska na wiosennej ramówce TVN 2020. Gwiazda w białym garniturze wyglądała zjawiskowo

Małgorzata Kożuchowska na wiosennej ramówce TVN 2020. Gwiazda wystąpiła w białym garniturze, w którym wyglądała zjawiskowo.
Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020

Tegoroczna prezentacja wiosennej ramówki TVN zebrała mnóstwo gwiazd z pierwszych stron gazet. Swoją obecność zaznaczyło wielu polskich celebrytów. Można było tam wypatrzeć takie osobistości jak: Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Małgorzata OhmeAgata Młynarska. Wśród prowadzących tę uroczystość zaszła mała zmiana i zamiast Marcina Prokopa zobaczyliśmy Piotra Kraśkę, na scenie towarzyszyła mu Magda Mołek.

Małgorzata Kożuchowska na wiosennej ramówce TVN 2020

Ostatnio w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej nastał czas na zmiany. Jej ukochany serial Rodzinka.pl schodzi z ekranów telewizorów, producenci zdecydowali się o zakończeniu zdjęć i nie obejrzymy już nowych odcinków. We wzruszającym wpisie na swoich kanałach aktorka pożegnała się ze współpracującymi z nią aktorami oraz całą filmową ekipą. To było piękne 9 lat pracy, jednak przyznała, że zbiera siły na nowe projekty. Według najnowszych plotek telewizja polska przymierza się, by rodzinne perypetie przenieść na duży ekran. Zdjęcia do wersji kinowej planowane są na lato.

Sezon wiosenny stoi także pod znakiem nowych wyzwań, gdyż już w marcu rusza nowa oferta programowa TVN. Z tej to okazji zaproszono wszystkie gwiazdy na wielką uroczystość, jaką jest wiosenna ramówka TVN. Nie zabrakło również Małgorzaty Kożuchowskiej, której stylizacje zawsze są niezwykle trafnie dobrane do okazji. Tak też było i tym razem.

Małgorzata Kożuchowska na ściance - wiosenna ramówka TVN 2020.

Małgorzata Kożuchowska na ściance – wiosenna ramówka TVN 2020.

Tym razem również udało jej się zrobić spore wrażenie. Wszystko dzięki temu, że postawiła na najbezpieczniejsze dla blondynki kolory – biel oraz połyskujące srebro. Stylizacja dodatkowo podkreśliła jej zgrabną figurę.

Kożuchowska miała na sobie biały, elegancki garnitur Burberry z napisami na piersi. Głęboki dekolt marynarki sprawił, że prezentowała się niezwykle zmysłowo. Jej długie nogi zostały wyeksponowane dzięki idealnie skrojonym spodniom. Do stylizacji dobrała srebrne połyskujące botki na szpilce. Nowa fryzura i lekki makijaż dopełniły  całości. Wyglądała elegancko i szykownie. Nie sposób było oderwać od niej wzroku.


Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020. Na jaką stylizację się zdecydowała?

Małgorzata Kożuchowska - wiosenna ramówka TVN 2020. Na jaką stylizację się zdecydowała?

Małgorzata Kożuchowska - makijaż. Jaki wybrała?

Małgorzata Kożuchowska - makijaż. Jaki wybrała?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×