Szukaj

Małgorzata Kożuchowska potwierdziła najgorsze. Po 9 latach ogłosiła koniec: „Tworzyliśmy super team”

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska przez lata była związana z serialem Rodzinka.pl. Grana przez nią Natalia Boska zdobyła serca wielu widzów. Nic dziwnego, że po oświadczeniu producentów, że Rodzinka Boskich znika z ekranów, aktorka opublikowała bardzo wzruszający wpis. Skierowała się w nim do wszystkich fanów.

Rodzinka.pl to serial, który na ekranach naszych telewizorów pojawił się w 2011 roku. Od tamtego momentu nieustannie bawił i wzruszał wszystkich widzów. Perypetie rodziny Boskich spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem, dlatego też producenci zdecydowali się na emitowanie coraz to nowszych odcinków.

Mieliśmy również okazję zobaczyć, jak wielu młodych aktorów dorasta na naszych oczach. Świetnym przykładem jest tutaj Mateusz Pawłowski, czyli najmłodszy, serialowy syn Kożuchowskiej. Z małego chłopczyka zmienił się w nastolatka. Ciężko uwierzyć, że ma już 15 lat.

Niestety po 9 latach przyszedł moment na pożegnanie. Producenci zdecydowali, że ten uwielbiany przez wszystkich serial znika z anteny. Informację podał tygodnik Na żywo. Według jego doniesień Telewizja Polska postanowiła zamknąć projekt. Dodatkowo umowy z występującymi w serialu aktorami zostały rozwiązane. Jak się okazało, oni sami dowiedzieli się o tym w ostatniej chwili:

Podobno aktorzy dowiedzieli się o tej decyzji nagle i są rozgoryczeni. — czytamy w tygodniku.

Małgorzata Kożuchowska żegna się z Rodzinką.pl

Małgorzata Kożuchowska była niezwykle związana z serialem. Na wieść o końcu emisji była bardzo poruszona i sama również postanowiła poinformować swoich fanów na jej kontach społecznościowym o końcu tej wspaniałej przygody. Posty pojawiły się zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie.

Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami.

View this post on Instagram

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!????????????❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Popularna aktorka opublikowała wzruszające słowa, w których skierowała się również do fanów oraz filmowej ekipy. W końcu spędziła z nimi prawie 10 wspólnych lat, za co wyraziła ogromne dzięki.

Chciałabym Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. „Rodzinkę.pl”, tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach.

Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!

Jak donosi Super Express, Telewizja Polska przymierza się, by rodzinne perypetie przenieść na duży ekran. Zdjęcia do wersji kinowej planowane są na lato.


Rodzinka.pl - nowy sezon, Julia Wieniawa w wałkach na głowie

Rodzinka.pl - nowy sezon, Julia Wieniawa w wałkach na głowie

Rodzinka.pl 15 sezon. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Tomek (Maciej Musiał)

Rodzinka.pl 15 sezon. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Tomek (Maciej Musiał)

Rodzinka.pl 15 sezon. Ludwik (Tomasz Karolak) z wnuczką

Rodzinka.pl 15 sezon. Ludwik (Tomasz Karolak) z wnuczką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×