Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Anna Lewandowska sprawiła sobie identyczny ciuszek jak zmysłowa Célia Jaunat! Obie wyglądają w nim zjawiskowo!

Anna Lewandowska i Celia Jaunat identyczne stylizacje

Świat mody oszalał na punkcie zimowego wdzianka!

Anna Lewandowska i Celia Jaunat w podobnych futrach

Niedawno rozpływaliśmy się nad widowiskową stylizacją Grzegorza Krychowiaka i jego zjawiskowo pięknej partnerki,  francuskiej modelki Célii Jaunat. Stylowa para przebywa obecnie w mroźnej Moskwie, gdzie Grzegorz gra w podstawowym składzie w lokalnym klubie Lokomotiw Moskwa.

Kochankowie od dawna zachwycają swoich fanów modnymi odsłonami. Grzegorz uchodzi za najlepiej ubranego polskiego piłkarza, natomiast jego śliczna Célia bez wątpienia jest najatrakcyjniejszą WAGs podziwianą za swoją urodę nie tylko w naszym kraju.

W mroźnej Moskwie Grzegorz i Célia zaprezentowali się w słodkich misiowych futerkach, które zrobiły furorę w internecie. Okazało się że pluszowy płaszcz modelki i piłkarza przypadł również do gustu Annie Lewandowskiej, która podczas finału Ligii Mistrzów zaprezentowała się światu w bardzo podobnym modelu.

Ania w Polsce uchodzi za całkiem stylową żonę Roberta, zawsze stara się wyglądać modnie i na czasie. Jednak tym razem można odnieść wrażenie, że trenerka zainspirowała się piękną Célią. Dzięki temu możemy porównać, która z nich wygląda lepiej w “brązowym misiu”!

Internauci natychmiast zauważyli podobieństwo do stroju Grzegorza i Célii:

Płaszcz od Krychowiaków pożyczony? – zapytał jeden z wirtualnych znajomych.

Ania niestety nie odpowiedziała skąd ma swoje cudowne futerko.

Myślicie, że celowo ubrała taki płaszczyk, aby choć trochę upodobnić się do zjawiskowej modelki z Francji? A może to po prostu zabawny zbieg okoliczności?

Dzisiaj luksusy, a kiedyś? Tak mieszkali Anna i Robert Lewandowscy zanim zostali megagwiazdami!

Robert Lewandowski nie ma litości nawet dla Klary! Oto, co ją czeka za cztery lata

To żaden mem! Grzegorz Krychowiak naprawdę ma takie buty na zimę! „Męskich nie było?”Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?

×