Szukaj

Anja Rubik poszalała sobie na tygodniu mody w Mediolanie! Tylko ona potrafi tak się zmieniać!

Anja Rubik, Mediolan

Anja Rubik w Mediolanie

Anja Rubik od lat zalicza się do czołówki światowych topmodelek. Jej twarz zdobi najbardziej znane magazyny modowe na świecie, a ona sama nadal uczestniczy w pokazach topowych projektantów. Anja to nie tylko modelka, ale i silna osobowość, która swoją popularność wykorzystuje do szczytnych celów.

Przypomnijmy, że niedawno było głośno o akcji #sexedpl rozpropagowanej przez znaną na świecie Polkę. Anja postanowiła uświadamiać seksualnie polskie społeczeństwo. Akcja spotkała się z szerokim poparciem niektórych mediów, zapewniła także samej Rubik spory sukces – została bowiem Kobietą Roku Glamour 2018.

Anja Rubik lubi szokować, dla niej nagość nigdy nie stanowiła problemu. Na swoim profilu bardzo często wkleja rozebrane zdjęcia, które często stają się obiektem hejtu. Ostatnio modelka pojawiła się w Mediolanie. Jak zawsze jej obecność wywołała ogromne poruszenie wśród fotoreporterów.

Gwiazda pojawiła się w dwóch stylizacjach. Najpierw była ubrana zwyczajnie, w czarnych spodniach i czarnej koszuli. Drugi zestaw był bardziej optymistyczny. Modelka zaprezentowała się bowiem w zmysłowej kolorowej sukience, która podkreśliła jej bardzo chudą sylwetkę. Co ciekawe Rubik nie miała na sobie… butów.

Która wersja podoba się wam bardziej?

Anja Rubik właśnie otworzyła swoją szkołę! Nawet w skromnej stylizacji wyglądała jakby właśnie zeszła z wybiegu!

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica! Jest bardzo klasyczne! [WIDEO]

Sasha Knezevic pokazał twarz swojego słodkiego synka! Podobny do przystojnego taty?


Czy Anja Rubik jest sexy?

×