Szukaj

Ania Starmach robiła co mogła, by ukryć ciążowy brzuszek. Na szczęście fotograf był sprytniejszy! Ma urocze krągłości

Ciężarna Ania Starmach na konferencji prasowej

Ania Starmach z ciążowym brzuszkiem na konferencji “Masterchefa”

Ania Starmach, która w umysłach widzów zapisała się przede wszystkim jako prześliczna jurorka z MasterChefa, niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda rok temu wyszła za mąż w Krakowie, a kilka tygodni temu pochwaliła się niesamowitą informacją z fanami, publikując post na Instagramie razem ze zdjęciem, na którym pozuje z mężem:

Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie:
JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY RODZICAMI!
Uśmiechy nie schodzą nam z twarzy, jesteśmy bardzo szczęśliwi nie nie możemy się doczekać aż powitamy na świecie nasze maleństwo!

Teraz gwiazda jest już przepięknie zaokrąglona, choć próbuje maskować swój ciążowy brzuszek. Na konferencji prasowej MasterChefa pojawiła się w kolorowej, bogato zdobionej sukience mini, która świetnie zakrywała jej krągłości i jeszcze lepiej eksponowała nogi. Ania robiła co mogła, by nie stanąć profilem do fotografów, ale ostatecznie jednemu z nich udała się ta trudna sztuka i uchwycił gwiazdę z boku. Spod sukienki wyraźnie widać urocze krągłości, które wyraźnie się powiększyły od ostatniej wizyty Ani na salonach.

Do swojej barwnej sukienki mistrzyni cukiernictwa wybrała zielone szpilki i duże, ciemnoniebieskie kolczyki z chwostem, które rzucały się w oczy nawet zakryte brązowymi lokami. Lekki makijaż podkreślający oko i kości policzkowe był wisienką na torcie. No i nie sposób zignorować obrączki, którą Ania nosi na palcu już od roku.

Jak wam się podoba w tak barwnym wydaniu? 😉

Kto wymyślił to pytanie? Ciężarna Anna Starmach poczuła się obrażona w „Milionerach”

Ciężarna Anna Starmach w obcisłej sukience na jesiennej ramówce TVN! Tak pięknie dawno nie wyglądała!

Z OSTATNIEJ CHWILI! Ania Starmach jest w ciąży! Pokazała zdjęcie z mężem


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×