Szukaj

Aneta Zając z piękną torebką z sieciówki. Fanki zachwycone. Wiemy, ile kosztuje to cudo

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając pochwaliła się w sieci zdjęciem z podróży. Fanki wypatrzyły torebkę, którą się zachwyciły. Gdzie i za ile ją można kupić?

Aneta Zając odkąd przeszła ogromną metamorfozę nie waha się publikować w sieci żadnych zdjęć. Jej fani mają niezłą frajdę, bo aktorka nie żałuje fotek. Niedawno zaprezentowała piękne ujęcie z trasy. Internautki zachwyciła jej torebka.

Aneta Zając – torebka z Zary. Ile kosztuje?

Aneta Zając opublikowała zdjęcie z podróży. Wysiadła z samochodu, żeby pokazać niesamowite niebo w tle. Wspaniały widok. Owszem internauci zachwycili się scenerią, ale panie nie mogły nie zauważyć świetnej torebki -nerki na pasie aktorki.

Gdzieś między Zakopanem a Krakowem, w drodze do Warszawy, podróż takim autem to czysta przyjemność !!! – napisała Zając.

Obserwujące nie tylko wychwyciły na zdjęciu ten szczegół stylizacji, ale także okazało się, że wiedzą, skąd Aneta kupiła torebkę.

Podczas gdy jedna z obserwujących zapytała skąd dodatek, inna odpowiedziała w imieniu aktorki.

Z Zary koszt 100 zł w internecie pisze – odpowiedziała jej inna.

Sprawdziliśmy i niestety on-line ta torebka nie jest już dostępna. Można pokusić się i poszukać stacjonarnie. Na pocieszenie dodajmy, że tego typu dodatki można zakupić w praktycznie każdej sieciówce, a i takie, które są podobne do tej, którą nosi Aneta Zając się znajdą.

Tego typu dodatek jest nie tylko piękny, ale i praktyczny. Unika się noszenia wielkich toreb, w których można znaleźć praktycznie wszystko, a najpotrzebniejsze rzeczy znikają w czeluściach. Mała nerka jest świetnym rozwiązaniem. Portfel, klucze, telefon, szminka. W zupełności wystarczy na kobiece minimum.

Zobacz także: Druzgocący widok na profilu Anety Zając. Jej serce rozpadło się na milion kawałków, nasze też


Aneta Zając torebka

Aneta Zając torebka

Aneta Zając torebka

Aneta Zając torebka

Aneta Zając na siłowni

Aneta Zając na siłowni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×