Szukaj

Cannes 2019: Zadziorna Adriana Lima powaliła świat filmu na kolana. To klasa w najlepszym wydaniu!

Adriana Lima - Cannes 2019

Adriana Lima pojawiła się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Modelka z tej okazji wybrała oszałamiającą stylizację. Jaką? Zobacz zdjęcia.

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 przyciąga do Francji największe gwiazdy: dziennikarzy, aktorów, ambasadorów marek. Są wśród nich także modelki, które na czerwonym dywanem rozłożonym przed Grand Theatre Lumiere czują się jak na najlepszym wybiegu, prezentując ubrania od topowych projektantów.

W błyskach fleszy zaprezentowały się m.in. Anja Rubik czy Elsa Hosk. W środę dołączyła do nich Adriana Lima, która wybrała się na premierę Oh Mercy i niewątpliwie wyróżniała się z tłumu gwiazd. Modelka wybrała niezwykle odważną stylizację.

Lima ubrała się bowiem w granatową kreację od Michaela Korsa o długości do ziemi, z rozcięciem na nogę, a także odsłoniętymi plecami. Suknia ta stworzona została z cekinów, dzięki czemu niesamowicie się mieniła. Adriana dopasowała do niej obcasy od Christiana Louboutina, a także połyskujące niebieskie kolczyki. Modelka przyciągała fryzurą decydując się zaczesać włosy do tyłu, a także makijażem w którym główną rolę odgrywała czerwona szminka.

Chociaż podczas tegorocznej edycji filmowego festiwalu kilka gwiazd zdecydowało się na świecące stylizacje, nie da się ukryć, że Lima zdecydowała się na jedną z lepszych, jakie widzieliśmy do tej pory. Wyglądała  niezwykle zjawiskowo.

Zobacz: Margot Robbie i Hana Cross w Cannes. To zdecydowanie dwie najbardziej szalone stylizacje jakie widzieliśmy

Zobacz: Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie. W Cannes zadebiutował u boku największych światowych gwiazd

Zobacz: Cannes 2019: Brad Pitt i Leonardo DiCaprio podczas premiery „Once upon a time in Hollywood” podbili czerwony dywan. Humory tego wieczoru niezwykle im dopisywały


Adriana Lima - premiera Oh Mercy, Cannes 2019

Adriana Lima - premiera Oh Mercy, Cannes 2019

Adriana Lima - makijaż, Cannes 2019

Adriana Lima - makijaż, Cannes 2019

Adriana Lima - zaskakiwała na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Adriana Lima - zaskakiwała na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×