Szukaj

Cannes 2019: Gwiazdy na premierze “Oh Mercy”: Leonardo DiCaprio, Winnie Harlow, Adriana Lima

Leonardo Dicaprio, Winnie Harlow, Adriana Lima... Gwiazdy wzięły udział w premierze Oh Mercy. Jakie kreacje wybrały z tej okazji? Zobacz najnowsze zdjęcia wprost z czerwonego dywanu. 

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 od dziewięciu dni na premiery filmowe przyciąga najważniejsze światowe gwiazdy. To one przylatują na Lazurowe Wybrzeże by brać udział w święcie kina, brać udział w imprezach towarzyszących, a także pokazywać się na czerwonym dywanie.

W środowy wieczór pokazem, którym cieszył się największą popularnością wśród znanych osób, była premiera Oh Mercy. To właśnie ona przyciągnęła aktorów, modelki, ambasadorów marek, którzy z gracją i odpowiednią prezencją pokazywali swoje wymyślne stylizacje.

Wśród nich warto wymienić nazwiska takie jak m.in. Lorena Rae, Adriana Lima, Izabel Goulart, Hofit Golan, Sara Forestier, Winnie Harlow, Leonardo Dicaprio, Josephine Skriver, Noel Capri Berry.

Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Przystojny Brad Pitt bryluje w Cannes wśród gwiazd! Tak dobrze nie wyglądał dawno! Czy to zasługa nowego związku?

Zobacz: Margot Robbie i Hana Cross w Cannes. To zdecydowanie dwie najbardziej szalone stylizacje jakie widzieliśmy

Zobacz: Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie. W Cannes zadebiutował u boku największych światowych gwiazd


Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?

×