NewsyMama Ginekolog założyła "sukienkę zemsty". Fani reagują: "to próżność i narcyzm"

Mama Ginekolog założyła "sukienkę zemsty". Fani reagują: "to próżność i narcyzm"

Mama Ginekolog w ogniu krytyki za niedawny post
Mama Ginekolog w ogniu krytyki za niedawny post
Źródło zdjęć: © Instagram
12.04.2024 15:14, aktualizacja: 12.04.2024 15:32

Mama Ginekolog znowu rozpętała burze w internecie swoim postem instagramowym. Znana z kontrowersyjnych opinii lekarka wrzuciła zdjęcie zrobione przed spotkaniem klasowym, przechwalając przy tym liczbą obserwujących. Komentujący nie mieli litości.

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana szerzej jako Mama Ginekolog, to prawdziwy spec od afer. Uwagę internautów przykuła nie tylko tworzonymi przez siebie treściami o tematyce medycznej, ale także licznymi kontrowersjami. Zarzucano jej już m.in. to, że zbyt mocno przechwala się zarobkami, wpuszcza swoje znajome przed kolejkę, awanturuje się z innymi influencerkami... Czym przeskrobała sobie tym razem?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mama Ginekolog wystrojona przed spotkaniem klasowym

W jednym ze swoich najnowszych postów na Instagramie Sochacki-Wójcicka pokazała się w drogiej kreacji na tle swojej przepastnej garderoby. Jak wytłumaczyła, szykowała się na spotkanie z członkami swojej byłej klasy licealnej. Z racji na to, że wcześniej nie cieszyła się wśród rówieśników popularnością, chciała dać wszystkim zgromadzonym małego pstryczka w nos.

Jak wyjaśniła, specjalnie wybrała efektowną sukienkę, aby podkreślić swój status. Zaczęła chwalić się przy tym, jak dużo obserwujących zebrała na instagramowych profilu.

Nie byłaś popularna w liceum, ale odwalisz się na spotkanie klasowe, bo teraz masz prawie milion na Insta - napisała.

Burza pod postem Mamy Ginekolog

Internautom zdecydowanie nie przypadła do gustu wypowiedź influencerki. Komentujący grzmią o tym, że brakuje jej skromności. Niektórzy snują nawet teorie o tym, dlaczego wcześniej była nielubiana w szkole.

"A zastanawiałaś się dlaczego byłaś nielubiana?", "Czyli dalej boli? Co zmienia milion obserwujących? Jeśli nie lubili, to z tego powodu nagle nie polubią", "Po co iść odstawionym na spotkanie z liceum skoro nawet się tych ludzi nie lubi?", "Widać tylko próżność i narcyzm" - wypisują internauci.

Ilość negatywnych komentarzy szybko przyćmiła pozytywne. Chociaż Mama Ginekolog podkreśliła, że na imprezę koniec końców założy inną kreację, nie zdołała uratować sytuacji.

Mama Ginekolog rozpętała zaognioną dyskusję pod swoim postem (Instagram)
Mama Ginekolog rozpętała zaognioną dyskusję pod swoim postem (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także