NewsyConan Kaźmierski wygrał w zdrapce. Cieszył się jakby trafił w totka

Conan Kaźmierski wygrał w zdrapce. Cieszył się jakby trafił w totka

Conan Kaźmierski wygrał w zdrapce (fot. KAPiF, Instagram)
Conan Kaźmierski wygrał w zdrapce (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
12.04.2024 12:18

Conan Kaźmierski pochwalił się wygraną w zdrapce swoim fanom na Instagramie. Syn Dagmary z "Królowych życia" podał nawet kwotę, którą udało mu się zdobyć. Pomimo dobrego humoru, spodziewał się większych pieniędzy.

Syn znanej z "Królowych życia" Dagmary Kaźmierskiej, Conan Kaźmierski, podobnie jak sławna mam cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Kształcący się na medyka 22-latek publikuje rozmaite treści związane także ze swoim życiem prywatnym. Ostatnio pochwalił się dobrą nowiną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski wygrał w zdrapce

Okazało się, że młody Kaźmierski jest zwolennikiem zdrapek i co jakiś czas testuje swoje szczęście. W końcu mu się poszczęściło. Conan obwieścił, że nareszcie dokopał się do zwycięskiego egzemplarza.

Każdy się ze mnie śmiał, z tych zdrapek, jak miałem nadzieję, że wygram zapas roczny paliwa. Słuchajcie tu, zdrapuję pierwszą, drugą, wiadomo, graj dalej, trzecia? Kod kreskowy! Tak się najarałem! - powiedział.

Ile tak naprawdę wygrał Conan?

Wraz z wygraną przyszło jednak małe rozczarowanie. Kwota, którą udało się zdobyć Kaźmierskiemu, nie powala. 22-latek mógł pochwalić się skromną sumą 3 złotych do wykorzystania na stacji benzynowej.

Niestety tylko 3 złote rabatu w Wild Bean Cafe. Dobre i tyle, wygrana to wygrana - dodał.
Conan Kaźmierski na planie "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Conan Kaźmierski na planie "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także