NewsyConan Kaźmierski utarł nosa niedowiarkom? Wrzucił zdjęcie, by nigdy nie zapomnieć. Jest już reakcja jego matki

Conan Kaźmierski utarł nosa niedowiarkom? Wrzucił zdjęcie, by nigdy nie zapomnieć. Jest już reakcja jego matki

Conan Kaźmierski zostanie lekarzem
Conan Kaźmierski zostanie lekarzem
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
08.02.2024 18:33, aktualizacja: 08.02.2024 18:59

Conan Kaźmierski musiał długo udowadniać, że nie jest jedynie synem swojej matki. Młody mężczyzna sam zapracowuje na swoją karierę i walczy o to, by mieć bardzo odpowiedzialny zawód. Chce bowiem zostać lekarzem. Właśnie pochwalił się zdanym egzaminem w zimowej sesji. Co zdawał tym razem i jaką ocenę otrzymał syn Dagmary?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski chce zostać lekarzem

Syn Dagmary Kaźmierskiej długo musiał udowadniać hejterom, że naprawdę studiuje medycynę. Wiele osób nie wierzyło w to, że syn celebrytki wybrał tak odpowiedzialny zawód i trudne studia. Mówiono, że to wszystko kłamstwo. W końcu, gdy Conan zaczął publikować zdjęcia z praktyk, hejterzy stwierdzili, że Conan Kaźmierski na pewno studiuje na prywatnej uczelni za pieniądze matki.

Okazało się, że Conan studiuje dziennie, na państwowej uczelni i że całkiem dobrze mu idzie. Przyszły pan doktor nie omieszkał pochwalić się jednym z wyników zimowej sesji egzaminacyjnej.

Egzaminy Conana Kaźmierskiego

Conan pochwalił się w sieci zdjęciem, które zostało wykonane tuż pod drzwiami Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, a dokładnie pod drzwiami Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii.

Conan Kaźmierski pochwalił się, że zdał egzamin z dermatologii. Z pewnością nie było łatwo. Tym bardziej warto było odnotować, że student otrzymał najwyższą możliwą ocenę.

Dermatologia poConana. [Dostałem 5 (pisze to dla siebie, żebym nigdy nie zapomniał)] - podpisał zdjęcie Kaźmierski.

Wśród licznych gratulacji od fanów, znalazł się też komentarz od Dagmary Kaźmierskiej. Dumna mama wysłała synowi kilka emotek z serduszkami.

  • Wow brawo naprawdę podziw jeszcze raz gratuluję panie Conanie. Mama na bank dumna z syna. Pozdrawiam i szczęścia w dalszym rozwoju samych sukcesów w nauce.
  • Gratulacje, zawsze w Ciebie wierzyłam.
  • Moje gratulacje jestem mega dumny z Ciebie - piszą fani.

Co Wy o tym sądzicie?

Conan Kaźmierski zdał egzamin na piątkę
Conan Kaźmierski zdał egzamin na piątkę© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także