NewsyMałgorzata Socha ofiarą botoksu? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Małgorzata Socha ofiarą botoksu? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Adam Streb

06.02.2020 07:00, aktual.: 06.02.2020 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha, gwiazda serialu Przyjaciółki, to jedna z popularniejszych polskich aktorek, która na brak zajęć narzekać nie może. Nie tylko regularnie pojawia się na planach zdjęciowych oraz bierze udział w kampaniach reklamowych, ale także aktywnie prowadzi konto w mediach społecznościowych.

Gwiazda świetnie łączy życie prywatne z zawodowym. Na co dzień jest mamą trójki dzieci. Zosia ma już 7 lat, Basia niedługo skończy 3., a najmłodszy Staś ma nieco ponad roczek. Socha ma naprawdę wiele zajęć, bo gdy tylko schodzi z planu serialu, musi ogarnąć domowy chaos. A przecież trzeba jeszcze zadbać o siebie.

Nie ma się co oszukiwać, czas płynie nieubłaganie. Oczywiście nie siedzę z założonymi rękami, tylko dbam o siebie, bo, jak każda kobieta, lubię dobrze wyglądać. A że jestem osobą energiczną i młodą mamą, która nie ma aż tyle czasu na zabiegi pielęgnacyjne, szukam tylko kosmetyków, które dają szybki efekt – mówiła kilka lat temu Tele Tygodniowi Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha ofiarą botoksu? Twarz aktorki z bliska

Aktorka przez wiele lat słynęła ze swojego naturalnego piękna. I nagle w 2014 roku pojawiła się na imprezie Viva! Najpiękniejsi zupełnie odmieniona. "Co się stało z jej twarzą?" – pytali internauci. Na odpowiedź nie musieli długo czekać:

Moja makijażystka za bardzo powiększyła mi usta beżową szminką. Przesadziła też z makijażem. Przyznała się do błędu. Wiem, że od razu wszyscy "życzliwi" zaczęli martwić się, co się ze mną stało... – tłumaczyła Małgorzata.
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha

Jednak od tego czasu fani i media wciąż uważnie przyglądają się aktorce. A Małgorzata Socha wciąż uciera im nosa, udowadniając, że nic złego z jej twarzą się nie dzieje i na pewno nie stała się ofiarą botoksu, tak jak wiele jej koleżanek z branży. Tak też jest z najnowszymi zdjęciami, które gwiazda zamieściła na Instagramie. W kolażu czterech fotek zmienia miny i udowadnia, że zarówno czoło jak i każda inna część twarzy wciąż jej się marszczą.

Moje pierwsze cztery twarze – napisała Socha.

W komentarzach posypał się grad komplementów. Internauci prześcigali się w wirtualnych oklaskach, twierdząc, że Małgorzata Socha jest "piękna, wciąż młoda" i to, co najważniejsze – naturalna. Gwiazda wciąż może pochwalić się młodą cerą, pozbawioną zmarszczek. Co więcej, nic nie wskazuje na to, by była to zasługa wypełniaczy.

Jej fani mogą odetchnąć. Małgosia na pewno nie jest ofiarą botoksu.

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha w 2014
Małgorzata Socha w 2014
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha – Twój Styl Doskonałość Mody 2020
Małgorzata Socha – Twój Styl Doskonałość Mody 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także