Kreacje w kolorze słońca hitem pierwszych dni festiwalu filmowego w Cannes

żółte kreacje gwiazd cannes 2016

żółte kreacje gwiazd cannes 2016

Żółte kreacje gwiazd w Cannes 2016

Co do tego, że festiwal filmowy w Cannes jest nie tylko świętem kina, ale też mody – i to przede wszystkim tej z wysokiej półki – trudno mieć wątpliwości. Gwiazdy, które już pojawiły się na imprezie, udowodniły, że śledzą najnowsze trendy i potrafią je przekładać na stroje, w których nie tylko dobrze się czują, ale też zachwycają.

Z naszych obserwacji wynika, że hitem pierwszych dni festiwalu jest kolor żółty. Jeden z najtrudniejszych w noszeniu, ale też przy okazji jeden z najmodniejszych w tym sezonie. Gwiazdy wybrały różne jego odcienie nie tylko na galę inaugurującą imprezę, ale też wydarzenia towarzyszące Cannes 2016.

Podczas sesji zdjęciowej gwiazd i twórców filmu otwierającego festiwal, „Cafe Society”, grająca w nim jedną z głównych ról Kirsten Dunst postawiła na słonecznie żółtą kreację o linii typowej dla lat 50. Jej rozkloszowana sukienka uzupełniona złotym paskiem to dzieło Dior.

Na gali otwarcia w żółtych sukniach pojawiły się Jessica Chastain (jej kreacja to Armani) oraz promująca film „Trolls” Anna Kendrick (miała na sobie suknię od Toma Forda). Na musztardową suknię Mugler zdecydowała się francuska aktorka Gaia Weiss. Były też fanki złota: Blake Lively w Versace oraz Bella Hadid w Roberto Cavalli.

Która z nich wyglądała najpiękniej? Oceńcie sami – zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz także: Kreacje gwiazd na gali otwarcia festiwalu w Cannes 2016 [GALERIA FOTO]

Zobacz także: Victoria Beckham na gali otwarcia festiwalu w Cannes 2016

Zobacz także: Bella Hadid zadebiutowała na festiwalu w Cannes 2016

Zobacz także: Kreacje Blake Lively na festiwalu w Cannes 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×