Szukaj

Jennifer Lawrence na Złotych Globach 2016. Przybyła, rozśmieszyła, zwyciężyła. Jak zwykle. A poza tym…

Kreacja: Dior, biżuteria: Chopard. Jennifer Lawrence, Złote Globy 2016 (fot. East News, ONS)

Kreacja: Dior, biżuteria: Chopard. Jennifer Lawrence, Złote Globy 2016 (fot. East News, ONS)

Kreacja Jennifer Lawrence na Złotych Globach 2016

Ta dziewczyna ma talent! Czego bowiem Jennifer Lawrence się nie dotknie, przekuwa to w sukces. Być może sekret jej powodzenia tkwi w sposobie bycia: zawsze dowcipkuje, jest wyluzowana, nawet, gdy przytrafiają się jej wpadki, nic sobie z nich nie robi. Nie bierze życia serio i dlatego wszyscy ją uwielbiają, a w pracy wszystko przychodzi jej z łatwością. Tak się przynajmniej wydaje. 🙂

JLaw, jak o sobie mówi, jest niewątpliwie złotą dziewczyną Hollywood. Wieczorem 10 stycznia podczas rozdania 73. nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej została ozłocona jeszcze bardziej. Aktorka dostała Złoty Glob 2016 za rolę w filmie „Joy” dla „najlepszej aktorki w komedii lub musicalu”.

Na gali nie tylko odebrała statuetkę, ale też żartowała na scenie z koleżanką Amy Schumer (zobacz: Ryzykowne żarty Jennifer i Amy na Złotych Globach 2016). Dowcipkowała także z Katy Perry na temat jej włosów i sukienki (zobacz: Katy Perry opowiada JLaw o fryzurze).

Poza tym nie sposób pominąć jej stylizacji. Była jak zwykle perfekcyjna. No, cóż, ale ten efekt nie powinien dziwić, jeśli wiadomo, że czerwona suknia z wycięciami przy talii to projekt domu mody Dior, którego Jennifer jest ambasadorką. Do sukni aktorka włożyła kosztowną biżuterię Chopard.

Podoba się wam Jenn w takim wydaniu? Więcej zdjęć w galerii.

Zobacz także: Pełna lista zwycięzców Złotych Globów 2016

Zobacz więcej: Kreacje gwiazd na Złotych Globach 2016 [DUŻO ZDJĘĆ]

Kreacja: Dior. Jennifer Lawrence, Złote Globy 2016 (fot. East News)

Kreacja: Dior, biżuteria: Chopard. Jennifer Lawrence, Złote Globy 2016 (fot. East News)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×