Dziewczęca Anita Sokołowska na uroczystej kolacji w warszawskiej restauracji

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska w kwiatowej sukience na uroczystej kolacji

Udział Anity Sokołowskiej w programie Top Chef. Gwiazdy od kuchni umożliwił jej poznanie kulinarnych tajników, co zaowocowało fantastyczną propozycją jednej z modnych warszawskich knajp.

Sokołowska pochwaliła się swoim popisowym daniem, które na stałe wejdzie do karty w restauracji Signature. Tym samym gwiazda udowodniła, że jest nie tylko doskonałą aktorką, ale i kucharką. Danie przygotowane wraz z Szefem Kuchni Wojciechem Kilianem będzie serwowane już od połowy października.

Jest mi niezmiernie miło, że zostałam zaproszona do współpracy. Właściwie od razu się zgodziłam, ponieważ to ogromny zaszczyt móc współpracować z szefem kuchni Wojciechem Kilianem i podpatrywać go w pracy. Po drugie, mam okazję sprawdzić swoje umiejętności kulinarne a ja lubię wyzwania. Po trzecie to po prostu ogromna przyjemność i świetna zabawa. Mam cichą nadzieję, że wszystkim posmakuje to, co zaproponujemy – mówi Anita Sokołowska.

Na imprezie inaugurującej nowe danie gwiazda zaprezentowała się w kwiatowej sukience podkreślającej jej dziewczęcość. Anita wyglądała świetnie!

Zobacz także: Seksowne Marcelina Zawadzka i Anita Sokołowska zadały szyku na tej samej imprezie. Która wyglądała lepiej?

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

 


Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×