Powiew modowego luksusu na jubileuszu Juraty. Zobacz pokaz kolekcji Doroty Goldpoint z udziałem gwiazd

dorota goldpoint pokaz jurata 2016

dorota goldpoint pokaz jurata 2016

Pokaz kolekcji Doroty Goldpoint

Trwa sezon urlopowy, a jednak się dzieje i nie ma co ukrywać, że są to wydarzenia z najwyższej półki estetycznej, z udziałem wybornego towarzystwa.

W ostatni weekend Jurata obchodziła swoje osiemdziesięciopięciolecie, a główną atrakcją oficjalnej uroczystości na cześć był pokaz mody Doroty Goldpoint, która po triumfach na paryskim Fashion Weeku, postanowiła zaprezentować swoją kolekcję po raz kolejny na rynku polskim.

Niezwykle kobiece kreacje zostały zaprezentowane na specjalnie zbudowanym wybiegu przez znane i lubiane aktorki, modelki i stylistki. W pokazie wzięły udział: francuska gwiazda Myriam Charlenis, Beata Ścibakówna, Anna Powierza, Ewa Pacuła, Wiganna Papina, które na co dzień korzystają z usług projektantki oraz przepiękne finalistki konkursu Miss Polski 2016.

Zobacz także: Miss Polski 2015 jedzie na wybory Miss International 2016

Dorota Goldpoint kocha kobiety, ich indywidualność, kształty. Jej kolekcje cechują fasony, które wydobędą atuty sylwetki każdej kobiety. Jakość kroju, dobór tkanin, kolorystyka i indywidualne podejście powodują, że grono klientek projektantki stale się poszerza. Po jej kreacje sięgają nie tylko kobiety z show-biznesu, ale również zapracowane, wymagające eleganckich i wygodnych kreacji kobiety biznesu, które najbardziej cenią jakość stroju.

Całość wydarzenia brawurowo poprowadził Tomasz Stockinger, który również zaprezentował swój talent wokalny na cześć Juraty i projektantki, wykonując kilka muzycznych szlagierów.

Gośćmi byli licznie przybyli do Juraty celebryci i ludzie biznesu, a partnerami: Restauracja Złote Piaski, Hotel Bryza&Spa, Möet&Chandon, Porsche Club Poland, Miss Polski, Yamaha, Łyko Jubiler, Bank SBS, TBN Polska.

Konkluzja z tego wydarzenia jest taka, że na  naszym rynku pojawiła się kolejna zdolna projektantka, która już znalazła swoje miejsce na modowej mapie, z opcją jej podboju.

Zobacz także: Gwiazdy na pokazie mody Doroty Goldpoint w Warszawie [GALERIA FOTO]


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×