Szukaj

Wszystkie stylizacje Michała Szpaka na festiwalu w Opolu 2016

michał szpak festiwal opole 2016 stylizacje (fot. AKPA)

Michał Szpak na festiwalu w Opolu 2016

Jeszcze dziś, 6 czerwca, w ramach 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się koncert TVP Kultura „Scena alternatywna”. Ale biorąc pod uwagę to, co do tej pory działo się na festiwalu, już można śmiało powiedzieć, że tegoroczna jego edycja należała do Michała Szpaka.

Wokalista wystąpił na opolskiej scenie drugiego i trzeciego dnia imprezy. W koncercie SuperJedynki 2016 odebrał platynową płytę za singiel „Color of Your Life”, a także wygrał statuetkę dla SuperArtysty. Zaprezentował się także w koncercie-konkursie Złote Opole i za utwór „Jesteś bohaterem”, decyzją publiczności, otrzymał Grand Prix. Poza występami wokalnymi odcisnął także dłonie w Opolskiej Alei Gwiazd.

Zobacz także: Michał Szpak odebrał Grand Prix Złote Opole 2016 [WIDEO]

Tak wiele aktywności oznaczało konieczność przygotowania kilku różnych kreacji, za co odpowiadała stylistka wokalisty Justyna Bulińska. Michał zaprezentował się m.in. w stroju w styl hippie i supermodnych frędzlach, którymi ozdobiona była jego kamizelka podczas występu w SuperJedynkach. Spacerując ulicami Opola, można go było zobaczyć w koszuli Diesel z wzorem z chustki bandamki.

W szafie Michała przygotowanej na festiwal w Opolu nie zabrakło metalicznych akcentów. Wokalista zaprezentował się w złotych spodniach, połyskującym maxi płaszczu, a także marynarce z błyszczącym wzorem.

Zobaczcie wszystkie stylizacje Michała Szpaka z festiwalu w Opolu 2016 w naszej galerii. Przypomnijmy, że za stylizacje Michała odpowiada stylistka Justyna Bulińska.

Zobacz także: Plejada gwiazd w koncercie Złote Opole 2016 [GALERIA FOTO]

Michał Szpak odbiera platynową płytę za "Color of Your Life",, dzień drugi festiwalu Opole 2016 (fot. AKPA)

Michał Szpak odbiera platynową płytę za „Color of Your Life”,, dzień drugi festiwalu Opole 2016 (fot. AKPA)


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×