Księżna Kate odwróciła się od przyjaciółki. Plotki o romansie Williama zmusiły ją do działania

Księżna Kate odwróciła się od przyjaciółki. Plotki o romansie Williama zmusiły ją do działania

Księżna Kate i Rose Hanbury były przyjaciółkami
Księżna Kate i Rose Hanbury były przyjaciółkami
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
20.02.2024 11:40, aktualizacja: 20.02.2024 11:52

Księżna Kate bardzo dba o swój wizerunek. Przedstawiana jest jako dobra, łagodna mama, sympatyczna członkini rodziny królewskiej, empatyczna i uśmiechnięta kobieta. Kiedy jednak coś zaczyna zagrażać jej rodzinie, zamienia się w lwicę. Nie wahała się działać stanowczo i szybko, gdy tylko pojawiły się plotki o romansie księcia Williama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate weszła do rodziny królewskiej po ślubie z księciem Williamem w 2011. Stała się jednym z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Nie zamierza pozwolić odebrać sobie tej pozycji.

Księżna Kate przyjaźniła się z Rose Hanbury

Rose Hanbury była modelką i przyjaciółką księżnej Kate. Kobiety spędzały ze sobą dużo czasu, a sama Rose zapraszana była na uroczystości rodziny królewskiej. Wszystko zmieniło się w 2019 roku, gdy zaczęto plotkować o rzekomym romansie księcia Williama i Rose. Na kolacji w Pałacu Buckingham żona markiza Davida Rocksavagema pojawiła się bez obrączki, co zaostrzyło spekulacje o kłopotach także w jej małżeństwie.

Księżna Kate miała nawet wyprowadzić się na jakiś czas do rodziców, dając mężowi trochę czasu na przemyślenie sytuacji.

Księżna Kate zerwała kontakt z rzekomą kochanką męża

Kate działała natychmiast. Uznała, że dalsza przyjaźń z kobietą, którą oskarżają o romans z jej mężem, nie ma najmniejszego sensu.

Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego - mówił informator "The Sun".

Rzeczywiście, nagle Rose Hanbury zniknęła z najbliższego kręgu książąt Walii. Pojawiła się co prawda na nabożeństwie żałobnym księcia Filipa, a także na koronacji Karola III (jej syn był paziem, trzymającym królowi płaszcz), jednak podobno księżna Kate nie mogła wręcz patrzeć wtedy na byłą przyjaciółkę, a William musiał ją uspokajać.

Rose wycofała się z życia publicznego i stara się nie zwracać na siebie uwagi. Zajęła się prowadzeniem domu.

Rose Hanbury
Rose Hanbury© Twitter
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także