NewsyNie milkną plotki o romansie księcia Williama: "On kocha Rose Hanbury od lat". To on jest ojcem jej córki?

Nie milkną plotki o romansie księcia Williama: "On kocha Rose Hanbury od lat". To on jest ojcem jej córki?

Książę William ma dziecko z Rose Hanbury?
Książę William ma dziecko z Rose Hanbury?
Źródło zdjęć: © East News

Od wielu lat plotkuje się na temat domniemanego romansu księcia Williama z Rose Hanbury - przyjaciółką Kate Middleton. Jakiś czas temu doszukiwano się dowodów na to, że kochankowie mają dziecko. Co o tym wiadomo?

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że następca brytyjskiego tronu ma romans z Rose Hanbury. Nie byłoby w tym nic aż tak dziwnego, gdyby nie fakt, że jeśli to prawda, to historia Williama i Rose do złudzenia przypominałaby sytuację Karola i jego obecnej żony, Camilli z przeszłości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę William ma romans?

Kilka miesięcy temu hiszpańskie media przekazały, że romans księcia Williama z przyjaciółką Kate wciąż trwa. 

Mówi się wprost: on kocha Rose Hanbury od lat, ale ostatecznie postawił na małżeństwo z Kate — piszą.

Pikanterii całej tej sytuacji dodają dwie rzeczy - Rose nie pokazała się publicznie od momentu koronacji króla Karola III, a jej mąż to prawa ręka króla. Zdaniem dziennikarzy, romans Williama to nie fikcja i bynajmniej nie został zakończony.

Książę William powtarza błędy ojca?

Jak niedawno zauważyli dziennikarze zagranicznych tabloidów, rzekomy romans starszego z synów Karola, to historia podobna do tej, jaką przed laty stworzył sam król poprzez romansowanie z Camillą, będąc w związku małżeńskim z Dianą.

Książę William popełnia te same błędy, co jego ojciec. Wieść niesie, że był zakochany w Rose przez wiele lat, ale ostatecznie zdecydował się poślubić Kate Middleton. Podobnie jak jego ojciec — wszyscy pamiętamy, jakim uczuciem darzył Camillę Parker Bowles, nawet gdy był już z Dianą. Jeśli wszystkie te spekulacje okażą się prawdziwe, oznacza to, że Kate Middleton odgrywa rolę bardzo podobną do lady Di - czytamy.

Rose Hanbury ma dziecko z księciem Williamem?

Rose jest mężatką, a jej wybranek, David Rocksavage jest od niej o 25 lat starszy. Zdaniem jednej z tiktokerek, życie seksualne w tym wieku może być wyzwaniem, dlatego jest mało prawdopodobne, aby to on był ojcem ich sześcioletniej córki. 

Ponadto, mała Iris urodziła się w tym samym czasie, kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o romansie Rose i Williama. Na potwierdzenie swojej teorii tiktokerka porusza również kwestię różnicy wieku między Rose Hanbury a Davidem Rocksavagem. Kobieta jest młodsza od męża o 25 lat, przez co ich pożycie małżeńskie mogło być bardzo ubogie.

Co Wy na to?

Rose Hanbury z dziećmi
Rose Hanbury z dziećmi© screen: Tik Tok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także