Szukaj

Książę William zdradził księżną Kate! Obrzydliwy występek następcy tronu wyszedł na jaw

Księżna Kate została zdradzona przez księcia Williama?

Księżna Kate wyrzuciła przyjaciółkę z towarzyskich elit, bo miała romans z księciem Williamem? Skandal na Wyspach. Rose Hanbury i brytyjski następca tronu mieli płomienny romans? Od plotek aż huczy!

Kilka dni temu Wielką Brytanią wstrząsnęły doniesienia o tym, że księżna Kate, która ma opinię bardzo uprzejmej, zrównoważonej i dobrze wychowanej, kazała wyrzucić swoją najlepszą przyjaciółkę z towarzyskich elit. Rose Hanbury i jej mąż od dawna przyjaźnili się z księciem Williamem i jego małżonką, mają także mocne powiązania z dworem, więc podobne posunięcie ze strony Kate było dla wszystkich niezrozumiałe. Okazuje się jednak, że prawda jest dużo gorsza niż babska sprzeczka.

Podczas gdy brytyjskie media próbują budować wizerunek przyszłego króla Wielkiej Brytanii jako człowieka próbującego pogodzić obie panie, w social mediach rozpętała się burza. W angielskim społeczeństwie przyjętym zwyczajem jest, że nie mówi się o problemach w związkach innych ludzi, a podobne skandale zamiata się pod dywan. Tymczasem bywalec salonów i znany brytyjski dziennikarz, Giles Coren, otwarcie napisał na Twitterze:

Poszło o romans. Nie czytałem tych artykułów, ale chodzi o romans. Wszyscy wiedzą o tym romansie. Nawet my, Żydzi – napisał wyraźnie rozbawiony

Historia z księciem Karolemksiężną Dianą zatoczy koło?

Brytyjczycy przecierali oczy z niedowierzania! Księżna Kate zadziwiła tysiące gapiów. Zrobiła coś niewyobrażalnego!

Księżna Kate wpadła w furię i wywołała skandal. Jej zachowanie komentuje cała Wielka Brytania!


Czy zdrada jest rozwiązaniem na problemy w związku?

×