Szukaj

Ogromne pieniądze za romans z kochanką. Tyle William zapłaci Kate

Kate, William i kochanka

Kate, William i kochanka

Księżna Kate i William się rozwodzą? Powodem ma być rzekomy romans następcy tronu. Jeden z tabloidów podaje szczegóły.

Księżna Kate i William poznali się na studiach, a dokładniej na Uniwersytecie St. Andrews. Następca tronu zauroczył się swoją przyszłą żoną, gdy ta poszła w charytatywnym pokazie mody. Jakiś czas później zaczęli oficjalnie randkować. Z czasem zamieszkali we wspólnej rezydencji.

Pomimo że para w listopadzie 2010 roku ogłosiła swoje zaręczyny, o mały włos by do nich nie doszło. W 2006 roku Kate i William się rozstali. Powodem był fakt, że chociaż książę obiecał, że spędzi sylwestra ze swoją ukochaną i jej rodziną, a w ostatnim momencie zmienił plany. Musiał stawić się w Sandringham, gdzie tradycyjnie spotyka się rodzina królewska. Królowa nie pozwoliła, by Kate mu towarzyszyła.

Na szczęście zakochani nie rozstali się na długo. Po latach wyznali, że to wydarzenie tylko scementowało ich uczucie.

Księżna Kate i William szykują się do rozwodu?

Kate i William od momentu ślubu, do którego doszło w 2011 roku, tworzą zgrany duet. Pomagają sobie w opiece nad trojgiem dzieci, wspierają się podczas publicznych wydarzeń, w których trakcie reprezentują interesy królowej Elżbiety II. Czyżby jednak nad tym związkiem zawisły czarne chmury?

Zagraniczne tabloidy sugerują, że księżna poważnie zastanawia się nad rozwodem. Powodem jest fakt, że jej mąż znów utrzymuje zbyt bliskie relacje z Rose Hanbury. O tym, że następca tronu ma romans, media spekulowały już na początku roku (pisaliśmy o tym m.in. tutaj). Podobno jednak William szybko uciął wszelkie kontakty z rzekomą kochanką.

Osoby z otoczenia małżonków donoszą magazynowi Globe, że Kate wściekła się na męża. Nie może mu wybaczyć, że umieścił Hanbury na liście osób, do których chce wysłać kartkę świąteczną. W jej ocenie to jasny dowód na to, że wciąż darzy swoją rzekomą kochankę silnym uczuciem.

Gdy Kate dowiedziała się, że William umieścił Rose na swojej liście kartek świątecznych, była zdruzgotana. Mężczyzna próbował się tłumaczyć, że w tej sprawie nie ma ukrytego dna, chciał tylko wysłać życzenia. Błagał żonę, by ta wybaczyła mu to niewłaściwe zachowanie. Księżna była jednak nieugięta. Powiedziała, że zamierza spotkać się z prawnikami.

Magazyn podaje, że Kate skontaktowała się z najlepszymi prawnikami, którzy mają pomóc jej zakończyć to małżeństwo. Podobno może na tym ugrać aż 250 milionów dolarów. Czy te doniesienia są jednak prawdziwe? Na ten moment rodzina królewska nie odniosła się do spekulacji.

Pewne jest też to, że tabloidy lubią koloryzować informacje na temat rodziny królewskiej. W tym roku już niejednokrotnie podawały, że Kate spodziewa się czwartego dziecka. Te plotki ani razu się nie potwierdziły.

Co czeka Kate jeśli rozwiedzie się z Williamem?

Warto wspomnieć, że jeśli doniesienia o rozwodzie okazałyby się prawdziwe, Kate  zamieszkałaby w innej posiadłości. Zostałaby odseparowana od swoich dzieci. Zgodnie z zasadami obowiązującymi na królewskim dworze, George, Charlotte i Louis musieliby zostać z ojcem. W ten sposób zadbano, by jako następcy tronu, mogli przygotować się do pełnionych obowiązków.

Przyszłość dzieci Kate i Williama jest w rękach królowej Elżbiety II, albo każdego innego monarchy, który znajdzie się na tronie. Władca kraju decyduje jednak nie tylko o ich wolnym czasie, ale także o obowiązkach.


Rose Hanbury - była partnerka księcia Williama

Rose Hanbury - była partnerka księcia Williama

Rose Hanbury i księżna Kate w czerwcu 2016

Rose Hanbury i księżna Kate w czerwcu 2016

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×