Szukaj

Wyszedł na jaw wielki kryzys małżeński Kate z Williamem! Załamana księżna opuściła pałac Kensington!

Czy książę William zdradził księżną Kate? Oficjalny komentarz pałacu

Czy książę William zdradził księżną Kate? Oficjalny komentarz pałacu

Brytyjskie media podały niepokojące informacje na temat problemów małżeńskich, które w ostatnim czasie dopadły księżną Kate. Książę William oznajmił swojej pięknej żonie, że jest nieszczęśliwy w małżeństwie!

Księżna Kate od lat uchodzi za ulubienicę brytyjskich mediów i fanów rodziny królewskiej. Piękna księżna Cambridge od 2011 roku jest bowiem żoną brytyjskiego księcia Williama. Od tego czasu małżonkowie doczekali się trójki cudownych dzieci, księcia George’a, księżniczki Charlotte oraz najmłodszego potomka księcia Louisa. Para wraz ze swoim dziećmi regularnie pojawiają się w mediach, uchodzą więc za wzorową rodzinę. Niestety w ostatnim czasie media obiegły niepokojące wieści na temat kryzysu w związku Kate z Williamem.

Według osoby blisko związanej z pałacem Kensington, w ostatnim czasie między Kate i Williamem doszło do gigantycznego małżeńskiego spięcia. Powodem awantury miało być szczere i bardzo bolesne dla Kate, wyznanie jej męża. Starszy syn księżnej Diany i księcia Karola, wyznał bowiem swojej pięknej małżonce, że jest nieszczęśliwy w małżeństwie:

William powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę – twierdzi informator magazynu Star.

Nic dziwnego, że po takim wyznaniu księżna Kate nie wytrzymała, jak podaje źródło zalana łzami, zraniona żona brytyjskiego księcia spakowała walizkę i na kilka dni opuściła pałac Kensington. Prawdopodobnie księżna pojechała do swojej ukochanej matki Carole Middleton, w ramionach której mogła się szczerze wypłakać. Brytyjskie tabloidy sugerują również, że kryzys małżonków trwa od dawna, a ich uśmiechnięte twarze podczas oficjalnych wizyt to zwykła gra pozorów:

Kate poszła do domu swojej mamy, żeby trochę odetchnąć – podaje źródło gazety.

Miejmy nadzieję, że to tylko przejściowe problemy w małżeństwie tej cudownej pary, którą pokochał cały świat. Być może po ośmiu latach małżeństwa, jak również nieustannym upublicznianiu swojego życia prywatnego, para postanowiła chwilę od siebie odpocząć. Przypomnijmy, że już wcześniej pojawiały się plotki o problemach osobistych małżonków, które nasiliły się po tym, jak wyszedł na jaw  gorący romans księcia Williama z przyjaciółką Kate – Rose Hanbury.

Czekamy na kolejne doniesienia.

Zobacz: Księżna Kate na spacer po ogrodzie ubrała się jak na Fashion Week! Dawno nie miała tak pięknej sukni!

Zobacz: Kate w stylizacji z sieciówki! Za niewielkie pieniądze wyglądała jak milion dolarów!

Zobacz: Kate i William zachwycili cały świat sesją z dziećmi! Dawno nie widzieliśmy tak pięknych zdjęć!


Księżna Kate i książę William - garden party w pałacu Buckingham

Księżna Kate i książę William - garden party w pałacu Buckingham

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William w Walii Północnej

Księżna Kate i książę William w Walii Północnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×