NewsySkandaliczny wpis znanego blogera: "Kora żyje i wiedzie życie upadłej artystki występującej w domach publicznych". Czy on już oszalał?

Skandaliczny wpis znanego blogera: "Kora żyje i wiedzie życie upadłej artystki występującej w domach publicznych". Czy on już oszalał?

Kora żyje?
Kora żyje?
Tila Nowak

10.07.2019 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Witkowski zaskakuje kolejny raz. O ile dotychczas jego żarty były po prostu niesmaczne, tak ten ociera się o granice absurdu i totalnego szaleństwa. Witkowski twierdzi, że wokalistka zespołu Maanam oszukała wszystkich i tak naprawdę sfingowała swoją śmierć oraz chorobę, aby rozpocząć nowe życie w odległym o tysiące kilometrów kraju.

Te brednie to niestety prawdziwe słowa Witkowskiego. Mało tego, szaleniec uważa, że artystka była już potwornie zmęczona polskim show-biznesem i teraz "wiedzie życie upadłej artystki występującej w domach publicznych w Ameryce Północnej i Południowej":

Kora żyje. Po roku wciąż jeszcze uważam, że Kora nie mogła tak ot, umrzeć. Po prostu zmęczona polską dzisiejszą atmosferą panującą w kraju postanowiła sfingować własną śmierć i zacząć zupełnie nowe życie jako Carmen Meduza di Maura, gdzieś w Tijuanie, gdzieś w Montevideo, w dalekiej Patagonii... Śpiewa teraz w podłym barze przy autostradzie, jak się jedzie na Santiago, śpiewa same znane covery, Blue Velvet, Srangers In The Night, same piosenki z filmów, a żyje z napiwków w różnych pesos... Wszyscy szaleją, grubi kierowcy tirów biją brawo spracowanymi dłońmi z odciskami od wielogodzinnego ściskania kierownicy, bo nie są przyzwyczajeni do tak wysokiego poziomu i takiej ekspresji w knajpie 'Pueblo'! Albo śpiewa swoje 'Paroles paroles' w podłej spelunce dla prostytutek i ich klientów w najgorszej dzielnicy Bogoty Santa Fe – czytamy we wpisie Witkowskiego, który zirytował wielu internautów.

Ne trzeba być geniuszem żeby zobaczyć, że Michał Witkowski bardzo mocno zagalopował się w swojej wizji. Celebryta chyba szuka każdej deski ratunku, aby show-biznes o nim nie zapomniał, bo przecież kim jest Michał Witkowski w obliczu takiej legendy jak Kora?

Mamy nadzieję, że tylko chwilowa utrata świadomości podpowiedziała Michałowi, aby zamieścił ten wpis na swoim Instagramie, a jak już wydobrzeje uda się do specjalisty.

  • Michał Witkowski – Wielka Gala Gwiazd 2019
  • Kora i Ramona
  • Paulina Sykut i Kora
  • Kora mural
  • Michał Witkowski - Instagram
  • Michał Witkowski - Instagram
  • Mural z Korą na wiosnę
  • Michał Witkowski - Instagram
  • Michał Witkowski - pokaz Mariusza Przybylskiego
  • Michał Witkowski – Twarz, premiera filmu
[1/10] Michał Witkowski – Wielka Gala Gwiazd 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także