ExclusiveWściekła Karolina Szostak szykuje ostre działa na Gojdzia: "Krzysiu, uważaj!". To będzie słodka zemsta za ujawnienie jej wielkiego sekretu! [WIDEO]

Wściekła Karolina Szostak szykuje ostre działa na Gojdzia: "Krzysiu, uważaj!". To będzie słodka zemsta za ujawnienie jej wielkiego sekretu! [WIDEO]

Karolina Szostak o Krzysztofie Gojdziu
Karolina Szostak o Krzysztofie Gojdziu

03.07.2019 07:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czyżby szykował się nowy konflikt w show-biznesie? Jeśli tak, to może być bardzo gorąco, bowiem w grę wchodzą dwie bardzo silne i barwne osobowości. Krzysztof Gojdź niedawno ujawnił kilka sekretów Karoliny Szostak – zdradził, dlaczego jest singielką i nie ma szczęścia w miłości, co zjadła na kolację (było bardzo kalorycznie!) oraz wyjawił bolesną prawdę na temat jej legendarnej diety:

Karolina zazwyczaj chodzi z tymi pudełkami swoimi, gdzie na śniadanie ma listek sałaty z czymś, na obiad ma 2 czasami 3 listki sałaty okraszone jakąś oliwą. Na kolację znowu 2 listki, albo 1, no bo od 3 by utyła – wyznał.

Wylewność Krzysia nie spodobała się seksownej prezenterce Polsatu, która postanowiła odpowiedzieć mu w rozmowie z naszą reporterką:

Zorientowałam się, że wygadał się, ale niestety za późno, ale ja mu się odwdzięczę. On wie, że ja mam kilka historii na jego temat, więc Krzysiu – uważaj.

Karolina przyznała, że Gojdź nieco przesadził opowiadając o jej rzekomo drakońskiej diecie. Okazuje się, że gwiazda, która oczywiście nie szaleje z fastfoodami, chętnie sięga po mniej kaloryczne, ale równie przyjemne dla podniebienia przekąski, takie jak np. domowej roboty lody, w szczególności zdrowe sorbety. Szostak jest stałą klientką popularnej lodziarni na warszawskim Żoliborzu:

Na lody mi się zdarza chodzić. Moja mama jest fanką, więc mamy taką lodziarnię na Żoliborzu, w której czasami bywamy. Ale tam jest dużo sorbetów i to jeszcze bez cukrowych więc idealnie się wpasowujemy.

Mimo lodowego szaleństwa Karolina wciąż wygląda tak samo szczupło i seksownie jak zazwyczaj. Zobaczcie sami jej zdjęcia z poniedziałkowego pokazu MMC dla Top Model.

Krzysztof Gojdź zdradził sekrety Karoliny Szostak:

  • Anna Puślecka, Krzysztof Gojdź, Karolina Szostak - Bla Maskowy 2016
  • Krzysztof Gojdź na urodzinach Karoliny Szostak i Maryli Szostak
  • Krzysztof Gojdź miał wypadek
  • Karolina Szostak na pokazie MMC dla Top Model
  • Karolina Szostak – pokaz MMC
  • Karolina Szostak na pokazie MMC dla Top Model
  • Karolina Szostak rozprawia się z miską makaronu
[1/7] Anna Puślecka, Krzysztof Gojdź, Karolina Szostak - Bla Maskowy 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także