NewsyOdmieniona Joanna Liszowska w „Dzień Dobry TVN”! Ma najlepszą fryzurę w swojej dotychczasowej karierze!

Odmieniona Joanna Liszowska w „Dzień Dobry TVN”! Ma najlepszą fryzurę w swojej dotychczasowej karierze!

Joanna Liszowska - nowa fryzura
Joanna Liszowska - nowa fryzura
Tila Nowak

23.06.2019 14:30, aktual.: 23.06.2019 19:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Liszowska w ostatnim tygodniu zaprezentowała nam swoją nową piosenkę Into U, która oda razu stała się powodem do rozmów. To nie jedyna aktorka, która chciała spróbować swoich sił jako piosenkarka. Aktorzy muszą mieć przecież perfekcyjną dykcję, a często podczas wcielania się w swoich bohaterów dają popis swoich umiejętności wokalnych. Zatem nie dziwi nas fakt, że Joanna poza tantiemami z Przyjaciółek chciałaby odcinać kupony także ze sprzedaży swoich płyt.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczą się losy Joanny Liszowskiej jako piosenkarki. Historia niejednokrotnie pokazała, że większość prób podbicia sceny muzycznej kończy się na jednym singlu lub słabej płycie, a ze względu na mnogość zadań aktorzy nie mogą poświęcić się trasie koncertowej. A cierpią na tym nie tylko fani, ale i portfel gwiazd. Dziś aktorka opowiedziała widzom śniadaniówki dlaczego postanowiła śpiewać:

Zawsze kochałam śpiewanie, muzyka była moją pierwszą miłością. Podstawą jest lubić siebie, nie mówię o samouwielbieniu. Trzeba akceptować siebie. Pragnę śpiewać, jeżeli nie teraz, to kiedy? – wyznała podczas wizyty w studio.

Po zaprezentowaniu swojej nowej piosenki na dachu studia Dzień Dobry TVN piosenkarka podkreśliła także swoją nową fryzurę. Mało kto wie, ale za tę wspaniałą metamorfozę odpowiada wybitny stylista fryzur Kajetan Góra, który był obecny podczas całego występu Liszowskiej, aby zadbać o każdy detal! Po zmianie na lepsze Joanna przypomina swoją serialową przyjaciółkę – Małgosię Sochę!

Zmiana fryzury zdecydowanie odmłodziła Joannę, a piękna pogoda pozwoliła na zrobienie fantastycznych fotek, które możemy Wam zaprezentować.

  • Joanna Liszowska na okładce singla Into U
  • Joanna Liszowska - nowa fryzura
  • Joanna Liszowska bez doczepionych włosów i makijażu kusi ze swojego łóżka
  • Joanna Liszowska jak Kim Kardashian – wiosenna ramówka Polsatu 2019
  • Joanna Liszowska w nowej fryzurze
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/8] Joanna Liszowska na okładce singla Into U
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także