Gwiazdy na premierze spektaklu „Wrócę przed północą”: Olga Kalicka, Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Niezgoda

Galeria główne

Galeria główne

Premiera w Teatrze Kwadrat „Wrócę przed północą”

W piątkowy wieczór sporo gwiazd i celebrytów wybrało sie do Teatru Kwadrat na premierę komedii Wrócę przed północą. Zobacz, kto się pojawił na czerwonym dywanie.

15 marca w Teatrze Kwadrat miała miejsce premiera komediowego horroru Wrócę przed północą, który na całym świecie zbiera świetne recenzje i tłumy widzów. Jest to pełna napięcia historia mistyczno-kryminalna Petera Colley’a łącznie grana w 29 krajach oraz 48 stanach USA. Historia niby banalna, a jednak przyciąga uwagę widza.

Amy przeszła załamanie nerwowe. Greg, jej mąż archeolog, wynajmuje dom na wsi, gdzie będzie mogła dojść do zdrowia po wyjściu ze szpitala, a on dokończy swój doktorat. Kiedy George – farmer i właściciel domu – opowiada o morderstwie, które wiele lat temu zostało tu popełnione i duchach, które nawiedzają dom, wyobraźnia Amy zaczyna pracować na wysokich obrotach. Sytuacja pogarsza się, gdy na wieś przyjeżdża piękna Laura. Czy to aby na pewno tylko siostra Grega? – czytamy w opisie spektaklu na stronie teatru.

W sztuce występują znani polscy aktorzy:

  • Greg Sanderson – Krzysztof Kwiatkowski (gościnnie)
  • Amy Sanderson – Anna Karczmarczyk
  • Laura Sanderson – Katarzyna Glinka/ Marta Żmuda Trzebiatowska
  • George Willowby – Grzegorz Wons/ Marek Siudym

Na uroczystej premierze pojawiło się kilka gwiazd oraz celebrytów kochających teatralne uniesienia. Wśród nich na czerwonym dywanie lśniły: Olga Kalicka, Kasia Glinka, Katarzyna Niezgoda, Paweł Małaszyński, Magda Steczkowska, Marek Kaliszuk, Paulina Drażba, Andrzej Nejman.

Zobaczcie, jak wyglądali na premierze.

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” schudła 40 kilo! Odmieniona Ola Nizio wróciła na salony po pięciu latach przerwy!

Odchudzona Kasia Niezgoda jak Miss Nastolatek wygina się na premierze komedii teatralnej! Zobaczcie na jej szałowe buty!


Paweł Małaszyński – Wrócę przed północą, premiera w Teatrze Kwadrat

Paweł Małaszyński – Wrócę przed północą, premiera w Teatrze Kwadrat

Olga Kalicka – Wrócę przed północą, premiera w Teatrze Kwadrat

Olga Kalicka – Wrócę przed północą, premiera w Teatrze Kwadrat

Kasia Glinka – Wrócę przed północą, premiera w Teatrze Kwadrat

Kasia Glinka – Wrócę przed północą, premiera w Teatrze Kwadrat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×