Wielki Test TVP – Media XXI: Kurzajewski, Dekiert, Trojanowska, Powierza i Ankudowicz

Wielki Test TVP – Media XXI

Wielki Test TVP – Media XXI

Telewizja Polska zorganizowała kolejny Wielki Test. Tym razem był on poświęcony mediom w XXI wieku. Kto pojawił się na planie?

Media stale ewoluują. W XXI wieku, a więc w dobie cyfryzacji, na szerszą skalę pojawiły się już wcześniej znane problemy. Wśród nich znajdują się m.in. fake newsy, hejt czy natrętne działania promocyjne. Telewizja Polska postanowiła więc ostrzec widzów przed tego typu zagrożeniami i zorganizowała Wielki Test TVP – Media XXI, do którego zaprosiła gwiazdy.

W programie prowadzący zwrócą uwagę na świadome i odpowiedzialne korzystanie m.in. z mediów społecznościowych, komunikatorów internetowych, aplikacji oraz kanałów prezentujących treści w celach rozrywkowych, reklamowych czy perswazyjnych. Pokażą, czym grozi nierozważne udostępnianie w sieci swoich danych, zdjęć i poglądów, oraz wskażą sposoby weryfikowania otrzymywanych informacji, odróżniania ich od komentarzy, opinii, plotek, reklam, fejków i świadomej dezinformacji – zapowiedziano program.

W roli prowadzących pojawili się Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. Do rywalizacji stanęło kilka zespołów: Jakub Wieczorek i Krzysztof KASA Kasowski, Agnieszka Sitek i Piotr Ligienza, Aneta Todorczuk i Katarzyna Ankudowicz, Agnieszka Wagner i Cezary Morawski,  Sławomir Łosowski i Zbigniew Fil, Monika Jarosińska i Enrico Buscema, Anna Powierza i Marek Sierocki, Arkadiusz Janiczek i Rafał Szałajko, Jula i Filip Lato, Anna Matysiak, Anna Matysiak i Marcin Piętowski. Gwiazdy odpowiedziały na zestaw pytań przygotowanych przez UAM w Poznaniu i UKSW w Warszawie.

Test wiedzy uświetnił koncert Izabeli Trojanowski.

Wielki Test TVP – Media XXI: jak wyglądały gwiazdy?

Zdjęcia uczestników eventu zobaczycie w galerii pod tekstem. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kilka kreacji. Trojanowska wyglądała świetnie w jasnożółtej marynarce i czarnych spodniach, Andukowicz – w beżowym płaszczu, czarnej koszulce z ciekawym dekoltem i krótkich spodenkach, a Dekiert – w beżowym kombinezonie.

Dajcie znać, którzy uczestnicy wypadli najlepiej?


Maciej Kurzajewski - Wielki Test TVP

Maciej Kurzajewski - Wielki Test TVP

Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski, Filip Lato - Wielki Test TVP

Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski, Filip Lato - Wielki Test TVP

Sylwia Dekiert- Wielki Test TVP

Sylwia Dekiert- Wielki Test TVP

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jarosińska to chyba w okolicach 60 lat staro wygląda i tak wulgarnie

 • bipolarny luzak pisze:

  Fabianie Dudo, wreszcie poszedłeś do fryzjera – brawooo… i ta klata, mmm! 😀 Niestety, stylówa na minus (nie to co u Filipka Laty, który akurat bywalcem klubów fitness chyba nie jest)… :/

 • Anna pisze:

  Boże co to za ludzie ,niektórych nieznam no i etatowi z Klanu i Złoto polskich a i babcia Iza a gdzie królowa Marylka bez Zenia

 • Gość pisze:

  A ten gość 08:57 uciekł z psychiatryka i dorwał się do telefonu?

 • Gość pisze:

  Zdrowia zdziwi się pan po wyprawce zostało mi 300zł niemiec płakał jak sprzedawał komisja przyklępała nie wydaje mi się a po miss bez makijazu przezyje wszystko nawet atomówke mogła chociaz podkład nałoźyc żeby męźa nie straszyć ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jarosinska jsk starsza pani Powierza jak zwykle ciocia klocia Trojanowska kiedyś kobieta z pazurem teraz taka zwyczajna no szkoda.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×